Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bullmasztiff szuka...

Van egy bullmasztiff szuka kutyánk aki már 2 éves, és van egy 12 éves fiam aki nagyon szeretné öt egyedül sétáltatni megengedjem?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja hogy megbirja tartani a kutyát ha macskával vagy más állattal találkozni fog .

Itt most nem az van hogy nem bízom meg benne , csak félek hogy elhúzza , szerintek megengedjem neki?

létszíves csak értelmes válaszokat !

köszi előre is


2012. júl. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
mi honnan tudjuk, hogy mennyire van megnevelve a kutya? menjetek először együtt sétálni úgy, hogy a fiad viszi, te meg sétálsz mellette. 10 problémamentes közös séta után én engedném egyedül is.
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kutya nagyon okos hallgat a parancsszarvakra ül fekszik stb
2012. júl. 23. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy bullmasztiffot egy felnőtt sem fog erővel visszatartani, ha az nem hallgat a szóra. Ha hallgat, akkor meg mindegy, ki fogja a pórázt. Az a tipp jó, hogy felügyelettel menjetek először, és 10 séta után mehet egyedül.
2012. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A fiad súlyától, erejétől is függ. Nekem egy 25 kg-s agaram van, de ha menne a macska után, alig bírom megtartani. Volt már hogy meg kellett kapaszkodjak páromba. Én 50 kg vagyok.
2012. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek, mert adódhat olyan helyzet, amit egy 12éves gyerek nem tud jól lereagálni. Pl nekik megy egy másik kutya. Ha jól van nevelve a kutya, akkor nem kell megtartania, ha viszont kissé is neveletlen, akkor nem tudja megtartani, egy 20-25 kilós kutyában is iszonyatos erő van, hát még egy bullmaciban.
2012. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!