Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon hogyan reagálna a...

Vajon hogyan reagálna a kutyám egy újra?

Figyelt kérdés

A kedvesemmel gondolkodunk rajta, hogy szeretnénk kutyát. Ezzel semmi gond, de a szüleimnél van egy kutyám, akit gyakorlatilag én neveltem fel. Annak ellenére, hogy már évek óta nem lakom otthon még mindig velem van a legszorosabb kapcsolata a családból, hétvégente kötelező hazamennem, különben a kaput figyeli egész nap. Én vagyok az egyetlen a családból, akinek negdi, hogy olyan helyen is hozzányúljon, ahol esetleg fáj valamije...stb. Sőt, ha sétáltatom, akkor nekem nem szabad más kutyán megsimogatnom, egyszerűen megakadályozza, míg édesapámnak, aki egyébként minden nap sétálni viszi ez megengedett...

Szóval az egyetlen kétségem, hogy nem bántanám meg nagyon azzal, ha lenne még 1 kutyám? Még ha nem is együtt tartanám őket, hétvégén jönne velünk az új kutya is látogatni, és persze amúgyis érezné rajtam a szagát...

Egyébként a kutyám nagyon jámbor, még soha se embert se másik kutyát nem próbált meg bántani (sőt igazából macskát sem).



2012. júl. 26. 13:22
 1/2 anonim válasza:
Miért nem veszel a szüleidnek egy másik kutyát és viszed haza azt amelyik náluk van..
2012. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert a szüleimnél lévő az egy 60 kilós, nagy mozgásigényű pásztorkutya, ráadásul hosszúszőrű, nem ül be autóba, nem tud lépcsőzni mert tériszonyos. Arról nem is beszélve, hogy szobában nem érzi jól magát és bár nem tiltjuk ki a házból, maximum körülnézni szokott bejönni, körbesétál és kimegy, ha becsokjuk az ajtót és nem tud kimenni, akkor nyüszög, kaparja az ajtót...


Nekünk pedig egy kis 2 szobás, 4. emeleti (lift nélküli) lakásunk van, városban, ahol a lakók nem vennék jó néven az egész éjszakai ugatást, nem tudnánk annak a kutyának megfelelő életteret és kellő mozgást biztosítani. Viszont egy kis- vagy közepestestű, kisebb mozgásigényű, csöndesebb fajta jól érezné magát velünk, ugyanis napközben is velem tudna lenni (mivel kötetlen munkaidőben dolgozom és sok esetben magammal is vihetném, tehát nem lenne egyedül bezárva a lakásba).


Nem értenm, hogy miért írsz egy olyan kérdésre választ, amire nem tudsz válaszolni...

2012. júl. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!