Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni:

A kutyám fekszik a füvön én odamegyek leülök simogatom....

Erre ő elmegy máshova. Én odamegyek simogatom... Erre ő elmegy.

Na mondom akkor hagyom!

Mert ő szeret engem mindig hozzám bújik. Felugrik,játszunk. Lehet, hogy pihent és azért?

Nem tudom.

Szerintetek mi a baja??



2012. júl. 27. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet fáradt.

De az látszik hogy nem te vagy a falka vezér hanem Ő.

Olyat nem merne egy 'alárendelt' hogy oda megy a főnök és ő elmegy.. ez nagyon nagy tiszteletlenség volt veled szemben..

2012. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igyekszem a "Falkavezér" lenni de eddig nem sok sikerrel. :)
2012. júl. 27. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ki a falkavezér. Az én kutyám is szokta ezt csinálni, mikor milyen hangulatban van, van amikor nem megy el, van amikor igen. Egyszerűen nem igényli akkor épp a simogatást, fáradt, pihenni szeretne, nyugton aludni. Nem kell ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani, olyankor hagyd pihenni. Ha nem Te lennél a falkavezért nem menne el, hanem rád mordulna, mint egy másik kutyára, hogy húzd el a csíkot.

Tiszteletlenség? Hisz csendben, szó nélkül arrébb áll, ennél finomabban nem is tehetné, Ő nem egy szolga, neki is van akarata, és ez nem az a helyzet, amikor bekell bizonyítani, márpedig itt én vagyok a főnők.

2012. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel. néha az enyém is elbattyog szépen csendben behúzott farokkal. főleg a nagy séták után, szóval szerintem tényleg csak fáradt. de mindig visszajön a lábam mellé aludni, csak ha "piszkálom" akkor megint elmegy, hogy nemár..:) én meg fogom az adást
2012. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nagy Zia ***** válasza:
0%
nEMSZOKTÁL TÚL ERŐSZAKOS LENNI VELE VAGY NEM ILYESZTETTÉL RÁ??
2012. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!!

Utolsó Nem nem vagyok erőszakos vele soha nem parancsolok neki nem kiabálok vele.

Ezért nem vagyok a főnöke azt csinál amit szeretne de ha rosszat akkor is csak finoman szólok neki és NEM ÜTÖM MEG!!

Szeretem és ő is engem. :)) Meg ha látom rajta, hogy nincs kedve pl: sétálni menni akkor nem megyünk csak ha ő is akarja.

2012. júl. 27. 11:56
 7/10 Nagy Zia ***** válasza:
Milyen fajta??
2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kuvasz keverék! :))
2012. júl. 27. 14:20
 9/10 Nagy Zia ***** válasza:
Akkor bocsi nem tudok segiteni!
2012. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem baj!! :)
2012. júl. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!