Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit adjak neki? (kutyatáp)

Nagy Zia kérdése:

Mennyit adjak neki? (kutyatáp)

Figyelt kérdés
Van egy 6-8 kilós kutyusom. azt szeretném tudni mennyit adjak neki ebből: [link]

2012. júl. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, semennyit.

Volt idő, amikor nem volt pénzem jó tápra, és hasonló kaliberű tápokkal etettem én is a kutyám, sajnos meg is lett az eredménye. Szegény, tiszta seb lett, és véresre, gennyesre vakarta magát. Utána többet költöttem állatorvosra, mint ha „normális” táppal etettem volna. Szerencséd van, mert egy 6-8kg-os kutya nem eszik sokat, ergo, nem kell olyan sűrűn venni. Az én kutyám 50kg felett van, egy ilyen táp max 15 nap.

Ha van rá lehetőséged, kérlek egy picit vegyél neki jobb tápot.

Amúgy rajta kellene lennie az etetési útmutatónak, nem tudom, 100-150g/nap.

2012. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajta van csak biztosra akartam menni nehogy elhizzon meg ilyesmi! Amúgy köszi!
2012. júl. 27. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Adsz neki annyit, mint az etetési útmutatón van és majd meglátod, hogy jó-e neki vagy több kell vagy esetleg kevesebb. Én kaptam egyszer egy zacskót belőle, de borzasztó amúgy, több a székletet tőle, mint amennyit megeszik és az állaga is nagyon híg, sokat kell belőle adni, drágábbra jön ki, mint egy jobb minőségű táp, az összetétele meg borzasztó.
2012. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem főzzél neki egy fél csirke farhátat rizzsel, az ilyen tápnál még az is jobb.

bocsi nem leszólni akartalak, kicsit macerásabb főzőcskézni de biztos jobban fog ízleni a kutyusodnak.

2012. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! de inkább egy másik táp! :D
2012. júl. 28. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!