Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopszosok! Ez baj?

Mopszosok! Ez baj?

Figyelt kérdés
Van egy 3 és fél hónapos fekete mopszim :) a kérdésem annyi, hogy a szembogara elég kékes szürkés. eddig nem mutatta jelét annak, hogy rosszul látna. ez baj vajon?
2012. júl. 27. 14:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
68%
elég rossz helye lehetett. szerintem nézesd meg állatorvossal, nehogy valamilyen baja legyen, mert az ilyen szaporítóknál (mert aki 4 hetesen elviteti a kutyát az igenis az!) sokkal több betegség előfordulhat. :(
2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

figyelj, én nem bántalak, nem a te hibád, és megértem, hogy elhoztad, de ez gáz - nem rád nézve, mert 4 hetesen még nagyon picik!!!

egy barátnőm is elhozott ennyi idősen egy kutyát, mert mondták, hogy vagy elhozza, vagy ki tudja...az is ilyen tenyésztő farmos volt, szerencsére a kis kutya túlélte, más fajta ugyan, de már ő is 5 éves:)

2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
52%

De, valóban nagyon érdekes.

Érdekes, hogy vannak olyan hülye emberek, akik 4 hetes kiskutyát vesznek papírok és oltások nélkül. Csak gratulálni tudok nektek, és a kedves szaporítónak is. Leghamarabb 6 hetesen lehet elválasztani, de 8 hetes korukig azért jó ha az anyjukkal és a testvéreikkel vannak. Örülhetsz, ha nem fogsz 100 ezreket otthagyni az állatorvosnál, mert egy beteges, agyonszaporított kutyát vettél, ráadásul a körülményekhez képest rohadt drágán. Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy létezik ilyen. (könyörgöm, mondjátok hogy ez csak kamu!!!!)

2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
nem a lebaszást kértem, szánalmas vagy.
2012. júl. 27. 15:09
 15/43 A kérdező kommentje:
1 testvére volt. és őt már elötte egy héttel elhozták.
2012. júl. 27. 15:11
 16/43 anonim ***** válasza:
63%

Remélem már a kötelező oltások megvannak. A mopsz különben sem egy egészséges fajta nem hogy ilyen helyről.

Képzelem mennyit tudhatsz a kutyatartásról ha 4 hetesen rád sózták a kicsit. Olvasgass sokat a kutyák neveléséről mivel a tiednél a nagyon nagyon fontos első ismerkedési szakasz kimaradt mikor is a testvéreivel és az anyjával kellett volna lennie hogy megtanulja hogyan kell kutyaként viselkednie.

És nagyon reménykedj hogy egészséges lesz a kutya. Remélem az ivartalanítás játszik a jövőben..

2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
68%
Na, ha 4 hetesen elhoztad, akkor kénytelen vagyok elhinni, hogy most 3,5 hónapos. A mopszokhoz nem értek, de egy átlagos kutyának már 6 hetesen is tiszta a tekintete.
2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
60%
Az a szánalmas aki elmondja hogy milyen balek vagy? :) Érdekes a felfogásod..
2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
62%
És ami durva hogy mennyit keresett rajtad a szaporító :O azért durva hogy ilyet még meg lehet csinálni....
2012. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Érdekes, az ovos akihez visszük nem baszott le a négy hét miatt, és mondta, hogy mostanság sokszor van ilyen: ) kettő megkapta sorrendbe az oltásokat és mindig mondta, hogy milyen szép és semmi gond vele. ennyit rólad te balek
2012. júl. 27. 15:14
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!