Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos kan golden retriever...

8 hónapos kan golden retriever kutyusnak mennyi az ideális testsúlya?

Figyelt kérdés
súly kutya kan golden retriever

2012. júl. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy én nem a kérdésedre válaszolok! Nekem is goldenem van, 9 hetes, kan. Neked hány kiló volt kb 9 hetesen? Csak mert egy kicsit husinak látom az enyémet. Bocsi még egyszer az offért!!!!!
2012. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Én két és fél hónaposan hoztam el tenyésztőtől. Az enyém alapból "filigrán-típus", most 20 kg, de nem sovány. Viszont úgy tudom, ennyi idősen már 30 kg körülinek kell lennie. Állatorvos azt mondta, ez nem gond, ilyen típus.


Szerintem az nem baj, ha egy 2 hónapos kutya picit husi, a kölykök általában azok. Nem tudom, milyen tápot kap, de a jobbfélékhez szokott lenni adagolási útmutató is. Ha azt betartod, gond nem lehet. :)

2012. júl. 27. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi, hogy válaszoltál. Acana puppy large breed tápot kap, ott 180 g-ot írnak. De nagyon sokat mozog, játszik, szaladgál, és látom rajta, hogy ez a 180 g kevés már neki. Ezért megemeltem neki az adagot, de most meg gömbölyű. Mindegy, holnap úgy is megyünk állatorvoshoz, úgyhogy majd megkérdezem, nem e látja daginak. :) Köszi! :)
2012. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30 körül.
2012. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 27. 20:59
 6/7 gabrielli ***** válasza:
Az enyém 9 és fél hónapos, 30 kiló körül van.
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!