Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya úszhat a tengerbe?

A kutya úszhat a tengerbe?

Figyelt kérdés
Úgy adódott hogy jöhet velem nyaralni a tengerbe. Bele lehet engedni vagy inkább ne?
2012. júl. 28. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nincs cápa és tábla sem tiltja, akkor nyugodtan
2012. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam kutyákat úszni a tengerbe,ha nem tiltja semmi,akkor mehet
2012. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bamboochatheone ***** válasza:
Cápa? Tengerparton? Mint tű a szénakazalban.
2012. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XD Azta q még vannak ilyen emberek?!.. XD

Nem!! Semmiképp nem szabad beleengedni a tengerbe mert meghibásodhat a kutya! Vagy a tenger!

Kiírja hogy 404 Error.. #

2012. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.Gondolom a sós viz miatt aggódsz,biztos furcsa lesz neki,köhöghet és a szeme is kipirosodhat ,de el fog múlni.Az enyém szinte minden nap a tengerbe fürdik és kutyabaja :)
2012. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha engedélyezik, akkor persze, hogy úszhat, sőt! Arra figyelj azért, hogy egyes kutyák bőre érzékeny lehet a sós vízre, ekkor minden pancsolás után le kell alaposan tusoltatni.
2012. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan belemehet, de ha végeztetek a pancsolással, akkor mosd le sima vízzel, mert a bőrét kiszárítja.

Nekem egy ismerősöm él Görögországban, egy tucat yorkija van, minden reggelt a tengerben kezdenek:D

2012. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát úszni nem nagyon szoktak, max pancsolnak a szélén. Viszont vigyél magaddal sok ivóvizet a kutyának, mert ha beleiszik a sós tengerbe, nagyon szomjas lesz, és akkor jó, ha tudsz neki sok ivóvizet adni. Mindenképp legyen nálatok napernyő, ami alá behúzódhat, illetve vigyázz, ha kistestű, sokkal könnyebben kap napszúrást, mint egy ember. Jobb kora reggel és este levinni a partra.
2012. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor nem felejtek el napernyőt és persze vizet vinni. Igen a sós víz miatt aggódtam. Már volt a Dunán a Tenger után a Balaton jön:)
2012. júl. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!