Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Áttudja ugorni a Beagle a 170...

Isdora48 kérdése:

Áttudja ugorni a Beagle a 170 cm-es kerítést?

Figyelt kérdés
Vagy a tégla falat???

2012. júl. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában nem tudja,hacsak nem valami különlegesen tehetséges eb.Nagyobb kutyák is elvannak ekkora kerítés mögött.
2012. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy tudja! Az még egy lónak is megerőltető lehet, hát még egy kicsi kutyának! Szerintem nem, max akkor, ha megfelelő edzésben van. A tégla fallal más a helyzet, mert annak van szélessége, és ha kell, fel tud rá kapaszkodni. Nem vagyok beagle szakértő, most csak józan paraszti ésszel gondolkodtam :)
2012. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszi :)) . másodszor az a gond hogy a a téglakerítés mögött a szomszédnak egy Bernáthegyi kutya van
2012. júl. 29. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
ha megfelelően van vele foglalkozva meg se fogja próbálni átugrani a falat. :) amúgy, ha nagyon akarja simán. szomszédba volt egy közepes testű keverék kutya, és a 2m.es vas kerítésen simán kiugrott :)
2012. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja átugorni :) Pláne, hogyha nem edzed, úgy ahogy én, minden nap 130 cm-en edzem a pulimat :), akkor nem hiszem, hogy átugraná.
2012. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is beaglem van és az 1 méteres függöleges keritést simán átugorja vagy néha átmássza
2012. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekünk is beagleink van, és kizártnak tartom, főleg ha rendesen tartod és neveled.
2012. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!