Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull vagy Ammstaff?

Pit Bull vagy Ammstaff?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap vásároltam egy kutyát ami állítólag pit bull de egyik ismerősöm megnézte és szerinte ammstaff most melyik lehet? :) 8 hetes még.Húst szabad már neki adni? illetve milyen kutya tápot vitamint adjak neki?


[link]


[link]


[link]


[link]



#pitbull #bull #Staff #am staff amstaff pitbull
2012. júl. 29. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Pit bull kölyök. A Pit bull kölyök feje hosszúkásabb kiskorában mint a képen látható kutyáé az Amstaff-é pedig zömökebb.

De ha nincsen törzskönyve akkor soha nem lehetsz 100%-ig biztos benne, hogy fajtatiszta a kutya.

De amúgy nagyon szép kiskutya!

Húst nyugodtan adhatsz neki. De sertéshúst és vaddisznó húst csak főve! Tápból pedig minden képen jó minőségű junior tápot adj neki. Most márkát nem akarok mondani mert mindenkinek más és más válik be...

2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha törzskönyves akkor az ami rá van írva a papírra. Ha nem akkor lutri. Szaporítótól van?

Táplálását prémium táppal(van jópár márka amiből van junior táp, avval etess) kell megoldanod fokozatosan átszoktatva arról amit most kap.

Húst én nem adnék neki de van aki kölyökkortól avval etet.

Ha a későbbiekben hússal etetnél akkor olvass a BARF étrendről.

Extra prémium táphoz nem feltétlen kell vitamin de én adtam az enyémnek zöld kagyló kivonatot.

Doki majd mindent elmond.:)

2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

szerintem is inkabb pit bull, deha szaporitotol van, lehet csak egy keverek, amugy a pit bull es az amerikai stafi hasonlit egymasra kolyok koraban mert mindketonek az ose hajol tudom a stafordsire bull terrier

szerintem tapot adj neki, ne hust, es jok az Eukanuba tapok meg aProplan, meg a Hill s, Pedigree nem jo, es aszerint valassz neki ezekbol, hogy pl. van e valamilyen erzekenysege a kutyadnak, vagy borbetegsege, meg ahsonlok, ezt az allatorvos megtudja mondani

2012. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő hozászolásokat! Ahonnan vettem rajta kívül még volt 5 db kis kutya.De akiktől vettem az mondták nagyon jó vérvonalú súlyhúzó kutyák kölyke!
2012. júl. 29. 16:05
 5/14 anonim ***** válasza:
melyik súlyhúzó vonalból van?
2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne az anya :)
2012. júl. 29. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:

ez nem egy vonal, ez csak egy súlyhúzó versenyen részt vett szuka...

az a vonal, ami részben rokon kutyákból épül fel, és akkor súlyhúzó, ha több ős is győztes volt ilyen versenyeken. sejtem honnan származhat a kutya, ha pedig jó a sejtésem, akkor nagy eséllyel keveréked van... az illető mindenféle fajtákkal szaporítgat, míg eredményt nemigen tud felmutatni.

de remélem tévedek.

2012. júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom nekem azt mondták elég jó eredményeket ért el.

Ezaz apa [link]

2012. júl. 30. 07:53
 9/14 anonim ***** válasza:

a szukának volt egy harmadik helyezése... ráadásul keverék

[link]


ezért kell megnézni, hogy kitől veszel kutyát! ez egy egyszerű szaporító, eljött az ismeretlen származású kanjával egy versenyre (a honlapon Murphy), megnyerte a súlycsoportját, meg még talán a falmászást is, aztán másnap már hirdette a kutyát az expresszen fedezésre, mint szuper súlyhúzót...

össze-vissza keveri a kutyákat, eljön néha egy-egy versenyre, aztán hirdeti a kölyköket, hogy súlyhúzó vonalból valók. a válasz tehát az, hogy keverék kutyád van, sokgenerációs pit-staff keverék. remélem nem költöttél rá sokat, mert ilyet a fajtamentőktől is kaphattál volna ingyen.

2012. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak a kutya árát :) Szóval nem jó vérvonalból való? :( de mindegy felelősséget vállaltam a kutyáért mikor megvettem szóval foglalkozom vele hátha valami jó kisül belőle :)))
2012. júl. 30. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!