Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi kutyust lehet kertben...

Westi kutyust lehet kertben tartani vagy szobakutya?

Figyelt kérdés
nekünk kertes házunk van és kint akarnék egy ilyen kiskutyust jobb ha bent van vagy kint is lehet? miskolcon keresek egyébként eladó kiskutyát de nem nagyn találok:S
2012. júl. 29. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

azt olvastam nem nagyon lehet, mert azthiszem nincs aljszörzete, ezert inkabb benti, vagy kinti-benti kutya, lehet hogy megmaradna kint telen a minuszokban de kin lenne neki


9 es fel eves fiu

2012. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak kinti tartásra semmiképpen nem ajánlom a fajtát! Benti kutya legyen vagy kinti-benti kutya.
2012. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobb neki ha bent alhat és akkor megy ki amikor akar.:)

Ne helyhez kötve keress kölyköt hanem az alapján hogy melyik tenyésztő tetszik. Az internetes apróhirdetéseket hanyagold azok szaporítók akik silány , beteges ideggyenge kölyköket adnak el olcsón de a dokinál akár 100 ezreket is ott hagyhat az ember ha kifog egy beteges kölyköt.

2012. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt olvastam, hogy a szőre kellő védelmet nyújt neki a hideg ellen (úgy látszik ahány forrás annyi változat), persze egy szigetelt kutyaház mindenféleképpen kell neki.
2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!