Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy golden retieverem es...

Van egy golden retieverem es elszeretnem vinni setaltatni es ugy gondoltam hogy ma elmegyek focizni nem ilyen focipajara hanem van egy nagy tiszta arra gondoltam hogy elengedhetnem a kutyat ott a mezon es nem fog elszaladni ugy hogy nm talalom meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose vitted még sétálni? Mekkora? Inkább ne engedd el!
2012. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Be tudod hívni? Szót fogad Neked? Ha működik a behívás, vajon akkor is menni fog, ha egy másik kutya, vagy bármilyen más állat után elindulna?
2012. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meg kell kérdezned, azt azt jelenti, hogy sosem próbáltad, a kutya nincs megtanítva arra, hogy hívásra jöjjön vissza, tehát ne engedd el.
2012. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő a kapcsolatod vele, falkavezérség ok, akkor szerintem szaladhat egyet
2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha még soha nem volt elengedve akkor ne enged el mert elszaladhat!!!


előbb a behívást tanítsd meg hosszú pórázon és utána amikor a hosszú pórázon (10 m) vissza jön elsőre akkor már elengedhető!

2012. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!