Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szülő párostól vennétek...

Melyik szülő párostól vennétek kutyát?

Figyelt kérdés

Az első:


Szuka - [link]


Kan - [link]


A második:


Szuka - [link]


Kan - [link]


Melyik pártól vennétek? Indok esetleg? Első ilyen kutyám lenne.


2012. júl. 30. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha inkább egyszínűt akarnék, akkor az elsőtől, ha inkább foltosat, akkor a másodiktól. De a fotóiknál sokkal többet is megnéznék belőlük, mielőtt bármelyik mellett döntök, az is biztos.
2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyiktől sem, egyik szuka sem túl típusos... Ez melyik kennel? Én inkább keresnék mást, de te tudod. Nekem is ilyen kutyám van...
2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Totál egyett értek az elsővel. Főleg abban, hogy a fotótól sokkal több mindent megnéznék! Ne a külső legyen az elsődleges, inkább az egészsége.

Na meg azért az se mindegy, hogy csak hobby kutya lenne, vagy több.

2012. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fotókat még tudok küldeni mindegyik kutyáról, ha szükséges.

Hobbi kutya lenne esetleg sportra. Maximum 1-2 kiállítás kipróbálni.

2012. júl. 30. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Szűréseik megvannak?Törzskönyvesek? Mert akkor sztem mindegy melyiktől lesz, úgysem feltétlenül az adott párra fognak hasonlítani a kutyák...a genetika csodákra képes :)
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Nekem az első szülőpáros jobban tetszik de lehet, hogy a második párostól lenne aranyosabb kiskutya
2012. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mind a négy kutya törzskönyves. Szűréseket nem tudom melyiknek mi van.
2012. júl. 30. 13:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a képek magukban nem túl meggyőzőek, inkább a vérvonal, eddig elért eredmények és a szűrések lennének a mérvadóak, illetve megnézném az eddigi almokat akár ebben a párosításban akár külön-külön hogy eddig milyen utódokat nemzettek a szukák ill kanok.
2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak kép alapján (feltételezve mind a négy kutyáról a legjobbakat) a második pártól.

Az indok egyszerű: a foltosak jobban tetszenek, illetve az első pár szukája nagyon nem nyerő.

2012. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kép alapján a második pártól vennék kölyköt. Nekem is ilyenem van, de tényleg szabad szemmel is élőben is megnézném őket, plusz papírjaik, egészségük, stb.
2012. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!