Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam a napon fekszik, az...

A kutyam a napon fekszik, az elobb az ajtohoz hivtam, odajott hozzam majd megint kifekudt a napra?

Figyelt kérdés
Altalaban nem birja a meleget,az arnyekban.pihen ilyenkor. Most megis napozik, valami baja lenne??
2012. júl. 31. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj ha élvezi a napsütést?!
2012. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem baj,csak felek,nehogy beteg legyen es ezert legyen kint a napon.
2012. júl. 31. 16:55
 3/9 Filinger Artemisz ***** válasza:
Néha kell egy kis változás! Én a nyuszimmal tegnap olimpiát néztem (valami torna volt) aztán meg 1,5 méter magasról leugrott. Azt sem szokta.
2012. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
annyit illene tudni, hogy az állatok nem csinálnak olyat ami nekik rossz. ösztönből élő lények, tehát nem teszik tönkre magukat.
2012. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:00 Én ezzel vitatkoznék. Ha pl. ki akarnak szabadulni valahonnan, akkor képesek teljesen összetörni magukat, csak szabaduljanak már... De egyébként egyetértek veled.


Szerintem nincs baja, kérdező. Nálunk a macskák is kinyújtott nyelvvel vannak, és nagyon melegük van, olykor mégis kifekszenek a napra. A kutyák is szoktak "napozni" időnként.

Sőt még oda is ment hozzád, ha beteg lenne, nem tettem volna. Legyen előtte friss, nem meleg víz.

2012. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az előbb kinyitottam az ablakot, és a napsugarak kb 1 négyzetméterre vetődtek a parkettára, erősen.. a kutyám odabattyogott, és aláfeküdt :D tuti élvezik a napsütést, ha rosszul lesz, elmegy árnyékba.
2012. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért azzal vitatkoznék, hogy az állat nem csinál magának olyat, ami neki rossz.


Amikor az én spánielem már öreg volt ( 14-15 éves), mindig elaludt a napon. Nagyon kellett rá figyelni, hogy eleget igyon, és felébresszem, mikor már nagyon átforrósodott, esetleg átvigyem árnyékba. Ha nem figyeltem volna erre az utolsó években, nem élt volna 15 évig!

Valamint a fokozott napozás, meleg igény betegséget is jelenthet, mivel a beteg kutya keresi a meleget, a napfényt.


Ennek ellenére valószínű, hogy a kérdező kutyája csak egy kis D vitamint szeretett volna szerezni :)).

2012. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Az én kutyám is mostanában kifekszik a napra. Ha melege lesz akkor majd el jön onnan. Hagyd nyugottann had feküdjön ott ahol neki tetszik. Ő tudja, hogy neki mi a jó.
2012. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2012. aug. 1. 05:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!