Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az előnyösebb, kész...

Melyik az előnyösebb, kész kutyaházat venni, vagy csináltatni?

Figyelt kérdés
Ár és minőség szempontjából.

2012. júl. 31. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
van előnye, ha készen veszed, mert akkor már meg van, de a csináltatás idő igényesebb és a kutyához igazodik
2012. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Amilyen áron árulják őket, annyiból csináltathatsz is. Akkor te döntöd el hogy nézzen ki, milyen anyagokat használnak és nem mellesleg a minősége is jobb, mivel nem tömeggyártásra lesz.
2012. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha csináltatsz.


Ami nekünk van kutyaház azokat még apum csinálta. De saját magadnak csinálni vagy csináltatni azért jobb amit már leírtak...

2012. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csináltatni jobb szerintem. Hogy miért azt már Little Red leírta...
2012. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk házát apukám meg a bátyám csinálta. amúgy szerintem valószínűleg drágább a csináltatás
2012. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kész kutyaházakat lehet kapni, biztos van minőségi az előre gyártottból is, csak meg kell találni. De szerintem nem olyan nagy kaland házilag összerakni egyet, és jóval olcsóbb, mint csináltatni.
2012. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csináltatás alatt a szakemberrel értem, mert nekem nincs tudásom ehhez, összetákolásnál meg jobbat akarok. Tehát ki kell fizetnem majd a munkáját.
2012. júl. 31. 18:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy szaktudás, ahhoz, hogy megcsináld, én nő létemre csináltam nekik.
2012. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A mostani kutyám házát az egyik ügyes kezű ismerősöm csinálta jelképes összegért. Jövőre lesz a jelenlegi kutyám mellé még egy, aki felnőttkorában kb. 50-60 kg-os lesz, így hát nem kis ház kell neki. Az ő házát is vagy mi itthon csináljuk, vagy megint az ismerősöm. Semmiképp sem fogunk venni, én egy kicsit sokallom 70-80 ezret egy házért.
2012. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát szöget beverni kb én is tudok, de helyesen méricskélni meg ilyeneket semmiképp. Arról nem is beszélve, hogy ha az eszközöket is megveszem (mert 20 éves lány létemre költözés alatt nem vagyok ilyenekkel ellátva xD) akkor nem éri meg.
2012. júl. 31. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!