Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az előnyösebb, kész...

Melyik az előnyösebb, kész kutyaházat venni, vagy csináltatni?

Figyelt kérdés
Ár és minőség szempontjából.

2012. júl. 31. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csinálj te.Jobban kijössz árban is.Az apám is csinált egyet kb.10.000-ért és eladtuk 40.000-ért.Szerintem jobban megéri,ha te csinálod/csináltatod.
2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
HA csináltatod, akkor csak az anyag árát kell kifizetni. Mi megterveztün kegy kétkamrás ólat, megvettük a faanyagot, szaki megcsinálta, kért anno 30at (bazi nagy ház volt). Aztán eladtuk mikor már nem kellett 50ért.
2012. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ez a másik amin gondolkozom. Nem tudom mi az ideálisabb, több egyszemélyes ház, vagy egy nagy? 3 közepes kutyám van és kicsi, vagyis inkább keskeny helyen kell majd elférnie. Szeretnek együtt lenni.
2012. júl. 31. 22:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik kutyának legyen meg a sjaát ólja, nekik is kell privát szféra.


Nekünk azért volt kétkamrás, mert volt benne egy belső szoba, ahova az elsőből egy L alakú kanyarral lehetett bejutni. Oda nem ment be se szél, se hó, se eső, semmi.

2012. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Az enyémek mindent együtt csinálnak, és nem zavarja őket. Szerintem ha külön házuk lenne, akkor is be akarnánek menni egymáshoz, és üresen maradna a többi.
2012. aug. 1. 20:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csináltassatok. Annó 2 éve mi saját magunkcsináltunk házat a kutyámnak. És 20 000-meg is volt, ráadásul 5 cm szigetelése van. Viszont ha veszel az egyrészt jóval drágább és még ráadásul még szigetelése sincsen. Mondjuk a mi kutyink 30 kg, és kicsit elméreteztük a házát! XD akkora lett, hogy belefért az egész család (szüleim, két tesóm és és) meg a kutymók. De jó kis háza van, még a cicánk is szeret ott aludni, pedig neki is van szigetelt háza.
2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam, két tesóm és én.
2012. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!