Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levált a talpáról egy kis...

Levált a talpáról egy kis bőrdarab. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre sétáltatásnál, hogy nem úgy megy, ahogy szokott. Először csak azt hittem, hogy valami beleállt a lábába, de itthon jobban megnéztem, és mintha kopna a bőre, de persze vastagabb bőrréteg jött le. Ráadásul mind a négy lábáról. Ez mitől lehet? Nagyon fájhat neki, bár nem sír, de nem akar futni, csak lassan sétál mellettem, mint egy öreg kutyus. Pedig csak négy éves. Nagyon sajnálom, és segíteni szeretnék neki minél előbb!

2012. aug. 1. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz..
2012. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:
Szia,egy hónapja volt ilyen nálunk.Nézd meg,milyen mély,ha nem annyira,betadinnal fertőtleniteni,a doki levagta a bőrt es azt mondta, körömviragkenőcs v bepanthen plus,kenegesd es próbald tisztan tartani....
2012. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!