Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megrágott egy elemet...

A kutyám megrágott egy elemet (ami egy kicsit kilyukadt) mit tegyek?

Figyelt kérdés
semmiféle betegséget nem mutat ugyan olyan kisvidám mint eddig.

2012. aug. 1. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele egész nap és holnap is.Ha bármit észre veszel (hasmenés,hányás,levertség stb...) akkor azonnal állatorvos!
2012. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Tegyél fel nekem egy kávét főlni köszi!
2012. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kávét?... -_- ez, hogy jött ide?
2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kedves válaszoló azt hitte humoros. Tényleg, szarrá röhögtük magunkat.


Kérdező, én azért felhívnám az állatorvost, elmondanám mi történt, ez végül is nem kerül szinte semmibe, mégis ésszerű választ adhat.

2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hányni fog a kutyus, ha az elemből valami bekerült a gyomrába, de nem lesz nagyobb baja.

Az enyém sajnos nyelt is le belőle, így hányt tőle 3x,/inkább öklendezés volt, mert csak pár csepp sárgás-zöldes valami jött ki/ de aztán megnyugodott a gyomra, vacsizott is nem sokra rá, és másnapra kutya baja nem volt.

/az elemet csak másnap találtam meg, ekkor jöttem rá az előző délutáni hányás/öklendezés okára/

2012. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (!) kivéve a másodiknak
2012. aug. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!