Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet vegyek?

Milyen nyakörvet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kutyusomnak aki lány akarok venni egy nyakörvet és egy

pórázt. Két szín közül akarok dönteni ami a : piros és a kék. De lehet úgy is, hogy vegyesen tehát a nyakörv piros a póráz kék vagy fordítva. Mert külön veszem. ( De inkább egy színűt szeretnék) Szerintetek Piros vagy Kék??



2012. aug. 1. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
lánynak piros különben mindenki azt fogja hinni előszörre, hogy kisfiú. szerintem
2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. aug. 1. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, vagy amelyik jobban megy szerinted pl. a szőre színéhez. Nem a pórázáról fogják úgyse eldönteni, hogy milyen nemű a kutyád, az én szuka kutyámnak minden felszerelése kék, és mégsem mondja rá senki, hogy biztos kan, mert kék a nyakörve :D
2012. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amelyik tetszik. szerintem a pirost :)

az, hogy fiúnak nézik a kékben: az én kanomat mindenhogy lánynak nézik, pirosban, lilában, barnában, feketében, kékben... annyi hülyeséget gondolnak az emberek, nem mindegy?

2012. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ahogy neked tetszik. aki olyan, az nem a színből következtet a kutya nemére. Nekem lány kutyám van, de szinte minden felszerelése fekete, vagy barna. A hámja egyedül sötétkék. Soha nem volt ebből semmi, szóval engem igazán nem érdekel a dolog. Mindenki azt mond amit akar. Úgy nem igazán jó, ha két színű a cucc
2012. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
butaság nemhez kötni ezeket a dolgokat, az én kutyám szuka, és fiú neve van :D és mivel nem egy tipikus piros-pink kutya, kb. minden cucca narancssárga.
2012. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, hát nem tudom, nekem mindenki azthiszi a kutyámra, hogy kislány, mert piros nyakörve van.. :D gondolom ezért hiszik azt, meg mondták is sokan.. na mindegy:D
2012. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért lettem kitörölve? mert ajánlottam valamit? vicc.
2012. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

:)

Utolsó: Én nem töröltelek ki.

2012. aug. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!