Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy yorki fajtatiszt...

Annamarina kérdése:

Szeretnék egy yorki fajtatiszta kölyök kutyát ajándékba elvihetőt ingyen honnan kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ingyen?

Nem hiszem el, miért kell ilyen kérdéseket felenni?

Nem kapsz ingyen még a menhelyeken is illik adományt adni min. pár ezer forintot. Miből gondolja azt mindenki, hogy egy drága kutyát csak úgy ingyen osztogatnak?

Az állatorvost miből fizetnéd?

2012. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Szeretnék egy eredeti GT500-as Ford Mustang autót, ajándékba elvihetőt ingyen honnan kell beszerezni?
2012. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha "véletlenül" születnek valahol fajtatiszta kölykök, azok is 2 oltással "kell(ene)", hogy új gazdához kerüljenek, csak a 2 oltás legalább 10 ezer, nem beszélve a chipről. Ráadásul, ha tenyésztőtől veszed, akkor tenyészszemle, orvosi szűrések előzik meg a pároztatást, az sem pár száz forint.

Miből gondolod, hogy ingyen hozzá lehet jutni?

És tudom miről beszélek, nekem fajtatiszta yorkim van, és gondolkodom egy második kutyán. Az én tenyésztőm 120-ért adja őket.

2012. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem fogsz kapni ingyen fajtatiszta kölyköt. Állat otthonokban néha szokott lenni de ott is fizetni kell a kutyákért. Szóval tenyésztő kilőve, szaporítótól ne vegyél. Így maradnak a menhelyek, állat otthonok. De készülj fel ott is fizetni kell értük (az ár változó...) De egy minimális összeget sem tudsz rá szánni akkor javaslom ne tarts kutyát!
2012. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Little Red!


Én is én is!! :D És tankolni sem akarok utána, menjen magától!! :)

2012. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen? Sehonnan. Legalja szaporítók hirdetnek expresszen 20-30 ezer forintért.

De még ha szereznél is egy kutyát, miből fogod eltartani? Egy kölyök kutya első fél éve minimum 60-90 ezer között mozog. Én tegnap vittem oltásra a kutyámat, átnézte a doki, körméből kicsit levágott, bűzmirigyét kitisztította, kapásból 8000 forint. Előtte elvittem a szőrét lenyíratni, 3500 forint.

Ezeket a dolgokat nem lehet kikerülni. Gyűjtsél össze 70-80 ezer forintot, hogy normális tenyésztőtől tudjál kutyát venni. csak mert a szaporítótól vásárolt kutyák általában sokkal többe kerülnek később. Egy tenyésztő figyel rá, hogy egészséges kölyköket adjon el, és garanciát vállal a kutyáira.

2012. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

ingyen nincs fajtiszta kutya!

ha ingyen szeretnél kutyát akk járd végig az utcákat és fogadj be egy kóbor kutyát! az INGYEN VAN! de persze csak a kutya, annak ugyanúgy kellenek oltások, kaja, játékok, fekhely, etető/itató edények, póráz, stb. stb...

2012. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
yorki keveréket szoktam látni 10-15000-ért!
2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tyler913 ***** válasza:
100%
Little Red: én meg egy Mercedes CLS-t. De nehogy több éves legyen,mert használtan már nem jó.
2012. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem csak fajtatiszta yorki kutya kell vagy ingyen vagy olcsón
2012. aug. 8. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!