Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy yorki fajtatiszt...

Annamarina kérdése:

Szeretnék egy yorki fajtatiszta kölyök kutyát ajándékba elvihetőt ingyen honnan kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok sikert a keresgéléshez :D
2012. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is csak ford mustang gt500 kell ingyen vagy olcsón, természetesen papírokkal, szervizkönyvvel, mindennel! De nem adom fel, valahol biztos van :D :D :D :D :D
2012. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a remény hal meg utoljára! :)

Csak az a baj, hogy valaki úgyis elad neki fajtatiszta címmel hirdetve 20ezerért valami keverék kutyust. Ami aztán ha beteg lesz mehet az utcára, vagy ha nem tudja megnevelni, és morog, harap.

(nem a keverék kutyával van bajom mielőtt valaki letámadna, inkább az átverésekkel)

2012. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De nincs rá 20ezer, neki ingyen kell :D
2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hmm igaz. :)
2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Éci55 ***** válasza:
0%

Szia


Én 20 ezerért vettem kiskutyát igaz nincs tk-ja de nagyon aranyos és igen yorki az anyja is meg az apja is és ő is de ha csak hobby célra szeretnéd akkor vegyél hobby tenyésztőtől az olcsóbban adja igaz tényleg drága a tartása de nagyon szerethető az ilyen kutyus is.de hülyeség 120 ezerért venni egy kutyát ha csak hobby célra kell.Az autósnak üzenem ha rendesen nem tudsz válaszolni akkor ne írj ilyen butaságokat.

2012. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Tyler913 ***** válasza:
100%
Az autós példák azt hivatottak parodizálni,hogy Magyarországon az igények mindig mérföldekkel a lehetőségek előtt vannak. Fel kéne fogni,hogy egy fajtatiszta kutya drága,és nem véletlenül az. Ha valaki ragaszkodik a fajtatisztához,igenis fizesse meg a pénzt. De az milyen már,hogy csóró vagyok/sajnálom rá a pénzt,de nekem divatkutya kell ócsóé,meg persze kölyök,meg még világítson is.Miközben menhelyről befogadni derogál, ahhoz túl menők vagyunk,mi?
2012. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, szaporítótól, olcsobban, tényleg jobban megéri. ujabban "hobbitenyésztő" néven futnak? tényleg jobban hangzik...
2013. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nekem olcsón sikerült yorkit beszerezni és semmi baja.. szimpla 250000 volt oltásokkal + szűrések több 10.000..6 hónapos korára a kutyába körülbelül fél millio forintom ment bele, de megérte, mert így tudom hogy biztosan egészséges és nagyon nagyon szeretem. ha nincs minimum 200.000 forintod kezdésnek hagyd a yorkit menj menhelyre.
2013. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
amig ilyen igenytelenek az emberek, lesz kinalat olcso kutyara. altalaban aki ilyen igenytelen, eszre sem veszi h kevereket kap 20-30 ezerert
2018. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!