Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó a Dog Chow nevezet...

Mennyire jó a Dog Chow nevezetű kutyatáp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kiskutyámnak szeretnénk venni Dog Chow nevű kutyatápot. Még nem nagyon vettünk ilyet, és szeretném a véleményeket, hogy milyen. Milyen az összetétele, és milyet lenne érdemes leginkább venni?(pl.: csirkés, bárányos..?!) Milyen tőle a kutya.. Mennyiért lehet kb kilóját venni?

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. aug. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Alsó középkategóriás tápok közé sorolnám. Gabona alapú, de nincs benne színezék legalább, és azért több húst tartalmaz, mint pl. a Chappy és társai. Sokan meg vannak elégedve vele, de időnként azért valami tartalmasabb főtt ételt nem árt adni mellé szerintem. :) Kb. 6-9000 Ft körül szokott lenni a 15 kilós zsák.
2012. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én dog chow-val etetek, a kutyám szereti nagyon :) néha azért tényleg nem árt neki főtt kaját adni, valami maradékot, ilyesmit. nálunk a 15 kilós zsák 7000 ft körül mozog :)
2012. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitti06 válasza:
Én csirkéset is szoktam adni neki meg bárányosta is!a kutyám amikor megkaotam nem volt valami német juhászos szőre hanem tiszta szürke volt, és ez a táp nagyon jol hejrehozta mostmár olyan a szőre mint egy német juháhásznak!!a fressnapfba veszük 15 kg 9999!!
2012. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A bolti szines szaroknál jobb!De nem egy magas röptü valami!

Kevés a hústartalma....

2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!