Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog-e, hogy a...

Normális dolog-e, hogy a kutyusom állandóan nyalja magát, mint egy cica?

Figyelt kérdés
Fél órát is képes saját szőrét tisztogatni, de minket is előszeretettel nyalogat, aminek nem feltétlenül örülünk, habár nagyon aranyosan csinálja. Akár egy cica. Ha van valakinek tapasztalata, magyarázata, örülnék, ha megírná. Előre köszönöm
2012. aug. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen. Minden reggel és este megmosakszik és nagyon puszilós :)
2012. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém dettó ilyen.
2012. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj ha tisztogatja magát.
2012. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja :)
2012. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tehát nem csak a macskák szokása ez. Engem sem zavar, sőt, legalább tudom, hogy igényli a tisztaságot

2012. aug. 3. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:

Szeretném kibővíteni a kérdésem. Minket is nagy vehemenciával nyalogat, teljesen elmályül benne. Finoman, de sokszor fárasztóan harapdál. Ez a szeret jele?

Más: Van eaz átkozott felmagzott fűféle: toklász. Nyírom a füvet, de mindig talál egyet-egyet a kutyosom. Beleragad a bundusába, kiszedhetetlen. Ollóval vágtam ki, mert állítólag nem csak elcsúfítja, de befúródik a bőrébe. Várom a jó kommenteket. kösz

2012. aug. 7. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó. Először a saját segg lyukát nyalja ki aztán meg titeket. ????
2014. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!