Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy shar-pei kutyára melyik...

Egy shar-pei kutyára melyik név illik legjobban?

Figyelt kérdés
Mindegy fiú,vagy lánynév, várom az ötleteket!
2009. júl. 18. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy szuka shar-piem és a Boni nevet kapta viszont fiúban az Odin nevet használnám!

további szép napot :D

2009. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egy kislány Shar-pei tulajdonos vagyok,én Ízisznek neveztem el,egy Istennőről. :-)
2009. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 2 shar pei-t ismerek: Brúnó és Sába. amúgy nem okoskodásból, de tudod-e h a shar pei harcikutya?! gondolom ilyet szeretnél, csak sokan nem tudják h mire vállalkoznak mielőtt ilyen kutyát vesznek, itt a "keményebb" kézre gondolok...

amúgy tanácsolom h nézz körül pl: iwiw-en, kennelekben ott elég sok kutyanevet találsz, hátha megtetszik vmelyik. vagy írd be iwiw-en h amstaff, sok sok kutyát fog kidobni és ott is van nagyon sok jó nevű kutya, legalábbis nekem tetszenek:) azért mondom mert nekem is ilyen kutyám van.

2009. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem akartam valami átlagos kutyanevet, mivel a shar-pei sem egy átlagos kutyus, már csak a pofácskájából ítélve se...:) Írjatok még neveket!
2009. júl. 19. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd Shar-pei kutyusa Sárpi. :)
2009. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ráncos: D

Vagy redős:D.Képzeld el hogy sétálsz az utcán és egy néni meg kérdezi "De aranyos, hogy hívják?" mire te: "Redős"

a néni: "Regős??" mire te: "Neem! Redős!!"

XDD jólvagyok

2009. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!