Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok basset houndot?

Tarthatok basset houndot?

Figyelt kérdés
Egy 4 emeletes házban az első emeleten lakom(nem földszint) és nagyon tetszik ez a fajta, ugy hallottam hogy kissé lusta is pont megfelel csakhát nemtudom hogy bírná-e a lépcsőzést az első emeletig(lift nincs)Vélemény?
2012. aug. 3. 11:45
1 2
 1/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A lefele lépcsőzést nem nagyon bírják az alacsony, hosszú törzsű kutyák.Én nem kockáztatnám meg....
2012. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha felviszed, az jó, de ilyen "szerkezetű" kutyust nem szabad lépcsőzeti naponta többször
2012. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát az elsőre azért csak felbír menni..
2012. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
63%
Nem a felbírással van a baj utolsó. Bírni bír, felfelé nincs is gond, inkább lefelé...
2012. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
felmenni 4 emeletet is tudna, viszont NEM jó a gerincének, sőt KÁROS
2012. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! esetleg tudtok ajánlani még olyan kutyákat amik lakásban tarthatók, kicsit lusták?Nem ilyen mopsz szerűségek mert azok nem tetszenek!
2012. aug. 3. 11:56
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem mopszom van, és nem lusta, sőt, hiperaktív:S

ezek a zsebkutyák elvannak, Havanese, Yorki és társai

2012. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi! nekem az ilyen ˝rövidorrú˝kutyák nem teszenek:D
2012. aug. 3. 12:01
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

oké hogy egy kutya kevésbé mozgékony,de a séta,mozgás,szocializáció nekik is kell úgyhogy én azt ajánlom vegyél macskát. Azt nem kell sétálni vinni,egésznap ott lesz a közeledben,és ők is jó társak.

És nem biztos ha veszel egy kistestűt ő pont nem lesz hiperaktív,ez csak fajtajellegű jellemzők,egyedenként eltérő lehet. Például én kutyám,napi 4 séta,de este 3 órát vagyunk lent vele,folyamatos intenzív mozgással pedig csak 5 kilós kutya,mégis igényli. Szóval ha kutyát szeretnél ezt vedd számításba hogy kell nekik a mozgás.

2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

oké azért annyira nem lusta hogy nem is kell sétáltatni...

egyébként már volt egy beaglem napi 5x vittük sétálni és mégis pörgött tehát nem azt várom hogy egyáltalán ne kelljen sétáltatni hanem azt hogy mondjuk leviszem napi 4x kb.egy órára és az elég legyen neki.! napi 2-3 óra mozgástól már tudjon aludni is.

2012. aug. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!