Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.1 héten belül másodjára...

Kb.1 héten belül másodjára pisilt be a kutyám! Tényleg lehet ez az oka? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy valamilyen szervi gondja van és azért pisilt be? Azaz, hogy betegség miatt?

1éves labradorról lenne szó aki panelba él.

Reggel, délelőtt, délután és este van neki a séta nagyjából ugyan abban az időben. Reggel, délelőtt és délután 15-30 perces séták este meg 1-2 órás szokott lenni.

Most is bepisilt szegény de néztem, hogy a táljából nem sok víz volt elfogyva és most aggódom...

szerinted?


2012. aug. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg állatorvossal, napi négy sétával simán ki kellene tudni bírnia, ha egészséges.
2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron az én kutyám is produkált egy ilyet, igaz neki más tünetei is voltak. Szédült, összecsuklott és bepisilt.

Az állatorvos azt mondta -mert frászt kaptam, hogy epilepsziás- hogy lehet a nagy meleg miatt is. Azóta nem történt semmi hasonló.

A Te kutyád mit csinált, miközben bepisilt? Úgy értem volt bármi más előjele, vagy tünete? Vagy csak úgy fekvő pozícióban pisil be?

2012. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oda van írva, hogy 1 éves:)

Vigyem el állatorvoshoz, és mondjam neki hogy bepisilt? :D

de amúgy rengeteget pisilt, a házat telepisilte plusz lent is rengeteget pisilt!

2012. aug. 3. 16:23
 5/6 A kérdező kommentje:
hát elsőnek amikor bepisilt éjszakavolt és nem tudom de szerintem járkált mert a pisi nyomok arra utaltak! és most is szintén h a folyosó végig volt pisilve szóval sétál pisi közbe!
2012. aug. 3. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vidd el, mondd meg, hogy újabban rengeteget pisil, nem mindig bírja tartani a következő sétáig, pedig gyakran lent van. Nyugi, nem fog hülyének nézni, ez egy viszonylag gyakori tünet mindenféle húgyúti betegségeknél.
2012. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!