Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Ha nem fekszik így a...

S. O. S. Ha nem fekszik így a kutyám akkor tényleg diszpláziás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Itt van egy link a fekvésről: [link]

Remélem látszódik rendesen az, hogy-hogy van a kutya hátsó lába!

Van egy labradorom (1éves) és azt hallotta, hogyha a kutya nem fekszik így (mint ahogy a képen látható) akkor a kutya dp-s ! Ez tényleg igaz?


2012. aug. 3. 07:06
1 2
 1/14 Filinger Artemisz ***** válasza:
53%
Neked nem buldogod van hanem labradorod! A buldogok így szoktak feküdni de a labradorok (úgy mint a többi nagytestű kutya) oldalra dobják magukat.
2012. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem 3 éves husky-m van és SOSE aludt még így :)) [link] csak így :D
2012. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de mesélte egy labradoros ismerősöm, hogy beérnek a hűvös házba a kutyával és egyből ledobja magát így a kutya ahogy a képen van! és olvastam fórumokon is h ha nem fekszik így akkor valószinüleg dp-s! de lehet hogy úgy volt írva, hogy ameik kutya így vekszik az nem lehet DP-s
2012. aug. 3. 07:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt kutyája válogatja, hogy akar-e "békázni" vagy sem, de a többségüknek esze ágában sincs. Valamiért kisebb termetűek gyakrabban csinálják (gondolom, nekik kényelmesebb), nagyobbaknál is előfordul, de hogy semelyik esetben sincs semmi köze a diszpláziához a fekvésnek, az is biztos.
2012. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a fekvés izületi lazaságra utal semmi köze ahhoz dp-s e vagy sem
2012. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én uszkárom sem feküdt még így sosem!
2012. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dp gyanúja fölmerül vagy csak biztos akarsz lenni a dolgodban akkor vidd el megröntgeneztetni, de ez a fekvés - ahogy már írták - az ízületi lazaságon kívül semmi mást nem jelent.
2012. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez én is hallottam már, hogy ha így fekszik, akkor valószínűleg nem lesz dp-s. Ez nem egy 100%-os módszer.
2012. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Nekem van ismerősöm,akinek így fekszik a kutyája mégsem 100%-os a csípője.

Nálunk a dogok és a francia bulldogok is szoktak így feküdni. A franciák általában így hűtik magukat.

2012. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ilyen pózban én amstaffot, westie-t, bischonokat, bulldogokat láttam feküdni.

Semmi köze a dp-hez!

2012. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!