Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A páromnak mért örül mindig...

A páromnak mért örül mindig őrülten? Én meg ilyenkor le vagyok tojva?

Figyelt kérdés

Van egy kölyökkutyánk. 8 hetes mentett baba, már 2 hete van nálunk.

Az egész napját velem tölti, én adok neki enni-inni, és pátyolgatom, tanítgatom... "anyja helyett anyja vagyok".

De amikor a párom megjön, akkor én el vagyok felejtve. Megy, bújik hozzá, farokcsóva...nyalogatás...minden játszik ilyenkor. Nagyon keresi a kedvét a páromnak, nekem viszont jobban szót fogad.

Én is szoktam vele játszani, persze. Tanítgatom, már elég szépen hallgat a nevére, jutalomfalattal határozottan leültethető.

Mért vagyok ilyenkor letojva?


2012. aug. 4. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van!:) Először arra gondoltam, hogy valószínűleg a páromat tekinti falkavezérnek, de a legtöbbször nekem jobban szót fogad, úgyhogy ez nem ilyen egyértelmű.:S Második tippem meg az volt, hogy ez valahogy úgy működhet náluk, mint a gyerekeknél, hogy mivel ritkábban látja "az apját" ezért neki jobban tud örülni.:) Mondjuk szerintem a falkavezéres elmélet valószínűbb.:P
2012. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így lesz majd a gyerekkel is. Megszakadsz egész nap, majd a párod este learatja a babért.

Ne irigykedj, örülj. :)

2012. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész nap vele vagy ,Ő meg veled van.A pároddal ritkán találkozik.Ezek tények figyelembevételével gondolom azt,hogy azért örül annak amikor hazaér a párod,mert Vele is kapcsolatot keres.arra kíváncsi hogy vele milyen "rangsor szint" lehet.Vagy úgy is lehet mondani,hogy hol helyezkedek el nála.Ez azért van mert keveset találkozik a kutyával.A kutya falka lény
2012. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is azért, mert te többet vagy vele. Nálunk is így van, ráadásul a kutyám oda van a férfiakért amúgy szuka :), úgy tud puncsolni nekik, hogy rossz nézni. :)
2012. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!