Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hangulatember vagyok. Ilyenkor...

Hangulatember vagyok. Ilyenkor beszólok az embereknek/a páromnak. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Annyira irányíthatatlannak érzem magam ilyenkor. Bár tudatosan odafigyelek arra, hogy ne szóljak be, de mégis megteszem. Abban a pillanatban úgy gondolom, hogy nem is érdekelnek a következmények, felőlem utálhatnak is. Utána pedig rájövök, hogy milyen voltam megint. Segítsetek, mit tegyek ez ellen? Nem szoktam durva dolgokat mondani, de érzem, hogy bántó a viselkedésem.
2012. ápr. 25. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elismerésre méltó, hogy felismerted + beismerted hibádat!


Egy ötletem: amint kikívánkozik belőled egy beszólás, vedd elő az előre zsebbe készített jegyzetfüzetedet, és beszéd helyett írd le! :) Ezek után még mindig eldöntheted, hogy megmutatod-e neki, felolvasod-e; avagy áthúzod, kitéped és eldobod.


Ha az utóbbi választod, megoldottad a helyzetet, mégis kiírtad magadból a feszültséged. :)

2012. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok/voltam! De inkább az első , de nekem az segített, hogy lett egy olyan párom, aki az ilyen szituációkban kiosztott vagy éppen berágott és elment a közelemből! Emiatt megtanultam uralkodni magamon ilyenkor is vele szembe! Nekem ezek jó leckék voltak!
2012. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!