Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy yorkshire terrier és...

Ha egy yorkshire terrier és egy csivava összeverekedne, melyikük nyerne?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Esküszöm már nincs mit mondanom...
2012. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-.-

Hülyét kapok ezektől a kérdésektől...komolyan vannak akik ilyeneken gondolkoznak?? Honnan a francból tudja ezt bárki?

2012. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
hát te két olyan "kutyát" hoztál fel példának amik maximum ugatni tudnak meg csípni:D de harapni nem!:D ha ez a két valami összeverekedne akkor nem lenne se nyertes se győztes mert kb. egy meggy magnyi nagyságú szájjal nem tudnak sérülést okozni!:D
2012. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lakle ***** válasza:
:DDD Szerintem a kérdező ironizál és milyen igaza van:)
2012. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Yorki,hiszem eredetileg patkányfogás volt a feladata és mégis csak egy terrier...Plusz a csivava azzal a kicsi arcorri résszel és a nagy gülű szemekkel eléggé hátrányban lenne.
2012. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg csak poénból írtam ki, bocsi! De elolvastam itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3274519-ki-ny.. a válaszokat és nem bírtam megállni. :)
2012. aug. 4. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint amikor valaki látatlanban olyat kérdez, hogyha Te meg én összeverekednénk, melyikünk nyerne :D
2012. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha 10 éven aluli vagy, akkor még van esélyem. :D
2012. aug. 4. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
:D A német dog, mindig a német dog nyer:DDDD (ez is az eddigi kérdésekre és válaszokra volt reakció)
2012. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csivava! :D
2012. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!