Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba melyiket ajánlanátok?

Panelba melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Csivava vagy Yorki?


Érveket írjatok. Köszi.



2012. júl. 10. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit ajánlgatni, mind kettő lakásba való kutya, egyiket sem lehet kertben, kint tartani, csak a házban.
2012. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mind a 2 fajta jó. Én inkább a Yorkit ajánlom. (Bár azért mert nekem a Yorki a kedvencem. De neked kell döntened a két fajta között.
2012. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak a panelba vékony falak választanak el, és mondjuk ha fél napig nem vagyok otthon stb...
2012. júl. 10. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő ugatós, hisztizős fajta, ha nem jól foglalkozol vele, ahogy mind a kettő jól nevelt, normális kutya, ha megfelelően állsz a szoktatáshoz, neveléshez.
2012. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik illik hozzád jobban. Mind a kettő jó jelző kutya és általában csahosak is. De ez nevelés kérdése.

Nézd meg, hogy jellemre neked melyik a szimpatikusabb:

[link]

[link]

2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ismerem már a jellemüket, tanulmányoztam is...de nehéz a döntés. Mindenképpen elakarom kerülni hogy ugasson, olvastam már a szeparációs szorongásról is. Nagyon sok időt fogok a nevelésére fordítani, és ideggyenge kutyát sem veszek. De mégis félek hogy mi van ha otthon hagyom és ugatni fog..

Valamint hány óránként kell őket levinni wc-zni? Mert a csivava még kisebb testű mint a yorki..(Azt tudom h evés alvás játék után...) De kiskorában még többször is szerintem..

2012. júl. 10. 17:21
 7/14 anonim ***** válasza:

A döntést neked kell meghoznod. Te fogsz a kutyával 10-15 évig vagy tovább is együtt élni és nem mi.

Amúgy míg kicsi 1-2 óránként le kell vinni.

2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Huszti Fanni (Fanta) válasza:
46%

Nem tudom.Válassz

Csivava:Kics aranyis jo szoba kutya,denagyon ugat és sok időt kell arra forditani hogy ne törjön el valamije amikor felmegy a kanapéra.Fontos az is hogy a feje tején van egy lágy pont mint a babáknak vigyázni kell rá.Egyébként nen családi inkább személyes kutya.

Yorksir terrier:Aranyos neki a szőrét gyakran kell ápolni a yorki is ugat de nem annyit mibt a csivava.Szintén tőrékeny de nagyon okos én személy szerint inkább a yirkit választanám


Szeméyes ajánlásom a

2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Huszti Fanni (Fanta) válasza:
Személyes ajánláson a havanase bocs hofy nem sikerült eöbibe lirni
2012. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A yorkit is egyemberes kutyának írják.
2012. júl. 10. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!