Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Westie? Már van...

Yorki vagy Westie? Már van egy palotapincsim és szeretnék mellé még egy kiskutyát.

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel veled fog élni a kutya nem a válaszolókkal így a te döntésed.Mind a kettő aranyos.
2012. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van és úgy érzem h te is azt szeretnél inkább :D
2012. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából, mivel mindkettő terrier, nagyon hasonlít a jellemük. Pörgős, nagy mozgásigényű, önfejű kutyák. Szerintem azt válaszd, amelyik külsőre jobban tetszik.
2012. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy másik pekingi palotakutya nem jöhet szóba?


[link]

2012. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem westiem van. Előtte csak juhászkutyáim voltak. Nos, a tapasztalatom: soha többet terriert! A német juhászt meg a kuvaszt könnyebb volt megnevelni...Borzasztó makacs, tipikus kicsi kutya hatalmas egó eset, igazi egyéniség, az tény, de ez nem vigasztal akkor, mikor utánarohan a macskának az utcán én meg hiába óbégatok. Sokadik kutyám, eddig mind behívható volt, benne nem tudok megbízni.
2012. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Westim van,és imádom őt! Nagyon szerethető,könnyen tartható. Szeret sokat sétálni,és viszonylag szófogadó. Hát igen...ha macskát lát,na akkor nem. De hát pórázon van, ha sétálunk, úgyhogy ez enm jelent akkora bajt. Bent alszik az ágyban,könníen nevelhető...tudom ajánlani!
2012. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dönci91 ***** válasza:
nekem yorkim van és szótfogadó terrier léttére ez csak nevelés kérdése...de a westik is zabálni valóak...méretre sokkal kisebb a yorki.de neked kell választanod...nem a mi kutyánk lesz hanem a tiéd
2012. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!