Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier kiskutyá...

Staffordshire terrier kiskutyát mivel etessek, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Mert lehet megveszem neki a 10.000Ft-os tápot ami majd nem ér neki semmit...én olyat keresek amit megeszik, akkor tényleg nagy a hízás esélye amit majd minden nap lefuthatok vele, hogy az mind izom legyen csak.
2012. aug. 3. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha minden nap futsz vele, akkor több, mint tökéletes ha kenyeret, kajamaradékot, néha húst és tápot adsz neki.

Nekem is ilyen kutyám volt és csak a kertben mozgott, de nem hízott el, mivel harci kutyáról van szó.

2012. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha nem hízik akkor nem lesz mit átalakítani izommá és nem akarom, hogy vizslának nézzék...nekem egy hatalmas robosztus kell!
2012. aug. 3. 03:14
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor rossz kutyát vettél a saffi nem robosztus a robosztus min roti,canári szigeteki vagy kau ,stb
2012. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

úristen..:D tipikusan az az ember vagy akinek csak azért kell kutya hogy vagánykodjon a telepen!:D

ha tényleg sztafid van (amit kennelből vettél tenyésztőtől törzskönyvel) akkor ő sose lesz nagy robosztus mint pl. egy roti! de nagyon úgy érzem, hogy expressz.hu féle oldalról vetted a kutyádat 5-10 ezer ftért ! de csak közlöm veled h neked nem sztafid van hanem egy FAJTA JELLEGŰ KEVERÉKED!

2012. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2012. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Húsos csontos kaja kell, kevés zöldség, szénhidrát.A fehérjétől lesz izmos.
2012. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a zsír meg nem alakul izommá, egy kis biológia:)
2012. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még csak 6 hetes, 8 hetesen hozom haza.

Köszönöm, erre gondoltam, akkor sok fehérje!

2012. aug. 3. 17:06
 9/10 A kérdező kommentje:
07:57es k*rva, nem kell sírni :) És nem 5.000Ft-os kutyát vettem és nem expressz-en!
2012. aug. 3. 23:22
 10/10 sippara ***** válasza:
Gratulálok. A kutyát lehetőleg ne úgy neveld, mint téged a szüleid, mert keményen el lettél b*szva :) Prémium kölyöktáp, majd nevelőtáp (google, utánaolvasol), hússal kiegészítve, de ennek ellenére sem lesz robosztus staffod, ugyanis - mint már írták -, viszonylag nyúlánk, szálkásan izmolt kutyák. Melyik kennelből vetted egyébként?
2012. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!