Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törvénybe ütközik egy kutyát...

Törvénybe ütközik egy kutyát Sztálinnak elnevezni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Nincs rá törvény, és ugye, ami nem tilos azt szabad.
2012. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a tilalom csak az önkényuralmi jelképek használatára vonatkozik. Sarló-kalapácsot nem nyírathatsz a bundájába, de Sztálinnak, Brezsnyevnek, vagy akárminek is elnevezheted szegény állatot.
2012. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy név :) Nem törölhetik el.
2012. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 okoska31 ***** válasza:
100%

elég sokan élnek ezzel a névvel, mint ahogy gondolom akad Hitler is - akármennyire is más kötődik hozzá.


De, pl. Rákosi néven is volt egy nagyon jó focistánk!

2012. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt rajztanárom kutyáját Adolf-nak hívták..
2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha Sztálin tilos lenne, akkor szerintem a rengeteg Sátán sem lenne elfogadott. XD Ez csak egy név... Ha Sztálin vagy Lenin vagy akármi a kutya neve, akkor az.
2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk Gorbacsov volt. Szegény már elpusztult, de nagyon sokáig élt, mivel menhelyről hoztuk, nem tudjuk pontosan, de valsz vagy 20 évet.
2012. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Antimod ***** válasza:
100%

"pl. Rákosi néven is volt egy nagyon jó focistánk!"


Nem is egy, ha már csak a válogatottakat nézzük. ;)


Csapj fel egy nemzetközi telefonkönyvet, hány Hitler és Stalin lesz benne? Ennyire tilos. Ha a vezetékneved Hitler, akkor Adolfnak is keresztelheted a fiadat, más kérdés, hogy ferdén néznek majd rád az oviban, iskolában.

Egyébként nem tudom, hány Hitler és Stalin van, mert előbbi úgy tudom, eredetileg "Hiedler" volt, csak elírták, Dzhugashvilinek pedig "Stalin" a művészneve volt.

2012. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ütközik törvénybe, mint ahogy előttem is írják. :) Csak érdekesen tudnak nézni az emberek ha pl. a kutya után Sztálint vagy Hitlert kiáltozol. :D De nekem tetszik. :D A mi kutyánkat Raul Castronak hívják. :)
2012. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám Hitler volt furán is néztek rám a szomszédok mikor reggel a teraszon állva ordibáltam, hogy hitler gyere ide
2012. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!