Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon esznek kutyahúst Magyaro...

Vajon esznek kutyahúst Magyarországon is?

Figyelt kérdés
Tudom durva kérdés de a szomszédomban kb. 2hetente változik a kutya állomány, nah és nem azért mert annyira szeretik és befogják őket, hogy segítsenek rajtuk az tuti. Ház nélkül ki van kötve némelyik az udvarra. Folyton megszöknek, ütik vágják őket:( rossz nézni. Aztán egyszer csak eltűnnek....másikak jönnek... kicsik..nagyok...keverék...fajtiszta...és eltűnik megint. Mi a véleményetek??Valóban megehetik őket??Család....
2012. aug. 6. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak maszek sintértelepet vezetnek :D...

Komolyra fordítva nem hinném, hogy errefelé legális lenne, így ha a helyzet valóban fennáll, az problematikát jelent. Ha érdekel, valahogy vezesd rá őket a fel nem tett kérdésed megválaszolására, pl. kommunikáció közben terelheted a témát "egzotikus" kajákra, de bármi más módszer megteszi. Mellesleg feljelentést tehetsz állatkínzás vádjával is.

2012. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, aki hagyomány miatt esznek, mások, pl egyes csövesek éhségből vadásznak. A kutya mindenesetre ehető állat.

Az, hogy mi történik velük ki kell figyelni, mert alapvetően most csak pletykának minősül amit mondtál, bizonyítékot is kell gyűjteni, utána mehet a rendőrség (bár sokat tőlük se várj).

2012. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megtörtént ez már(feljelentés)...azóta nem vagyunk beszélő viszonyban:)

Nem találtak akkor semmit de akkor még nem volt ilyen nagy jövés menés kutya ügyben. A párom vetette fel, hogy lehet megeszik kezdem elhinni...nem egy gazdag család...

hát nem tudom...

2012. aug. 6. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Állatvédőrség.

Radikális állatvédők, ha van bizonyíték.


Szerintem is van ahol megeszik, olvastam itt már ilyen jellegű kérdést színes bőrűek kapcsán. Én szerencsére nem tapasztaltam.

2012. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Hallani hallotam még élőben kiírva nem láttam! Nekem egy Chow Chow kutyusom van, amiről kiderült, hogy a kínaiak eszik! Szóval kezdtem érdeklődni, neten, emberektől valóban igaz-e! Sajnos igaz... Kínában ezt a fajt fogyaszák! Én mérges is vagyok ezen szempontból, mivel olyan aranyos tud lenni ez a kutya...! :)
2012. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Előző! És akkor mit szóljanak az indiaiak, mi meg megesszük a szent teheneiket....


Persze nem szeretem a kutyahúst evés kultúráját, de mi sem vagyunk jobbak.

2012. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!