Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek Bully dog tenyésztőt?

Ismertek Bully dog tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a fajta kutyák.Arra lennék kíváncsi,hogy általában mennyiért adják,hol leht venni.Ha nem is tenyésztőtől.
2012. aug. 7. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy milyen fajta?

Nem tenyésztőt itt nem fogunk ajánlani egyébként, arról tegyél le, max. fajtamentőt, ha kiderül, melyik fajtára gondolsz :)

2012. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én erre a fajtára gondoltam



http://www.youtube.com/watch?v=-cRO4beeEjo

2012. aug. 7. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
American bully és nincs tenyésztő Mo-n (ha jól tudom).
2012. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem pont tenyésztő kell nekem ,hanem akinek van már itt nálunk.Azt tudom,hogy még nem annyira el terjedt.
2012. aug. 7. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy széles hátú felmenőkkel rendelkező amstaffot és hízlald fel a súlyának a 2x-re. Ugyanígy fog kinézni. :-D
2012. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem,Nem!!!Én inkább arra gondoltam,hogy egy Amstaff-ot és egy Angol Bulldog-ot keresztezni.Mert végül is mind a kettő van benne.
2012. aug. 7. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer már le lett írva, talán egy két kutya van itthon de 5-600 ezertől kezdődik az ára. Nem adják oda csak úgy senkinek, nehogy szaporítók áldozatává váljon a fajta, ezért adják ilyen drágán. Olcsón itthon sehol nem fogsz találni!! Talán az XXL pit bull-ra gyüjtögethesz az legfeljebb 200 körül van. De ha nincs rá pénzed, keress más fajtát, ezt a fajtát tényleg csak azok veszik meg, akik a fajta szerelmesei, és nem minden áron keménykedni akarnak vele.
2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és ha te egy bulldogot és egy amstaffot összeraksz, ne várd azt, hogy ilyen kutyád lesz.
2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába törölteted ki a válaszom, akkor se kell több keverék kutya!
2012. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék itt van egy bulldog-amstaff mix, ilyen kutyákat akarsz szaporítani?????? Mert ha te a két fajtát összerakod ilyen kutyáid lesznek. Az american bullyt nem így tenyésztették ki.


[link]

2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!