Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyatáp vagy konzerv...

Csacs075 kérdése:

Olyan kutyatáp vagy konzerv kaját keresek amiben nagyon kevés a fehérje tartalom?

Figyelt kérdés
Shar pei kiskutyának kellene. A márka és hogy melyik üzletben lehet beszerezni. Köszi előre is.
2012. aug. 8. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok választ adni, de a konzervet felejtsd el. Csak víz és trutyi az egész, semmi tápláló nincs benne.
2012. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél bármilyen jó minőségű, nagytestű kutyáknak fejlesztett tápot (ezeknek alacsonyabb a fehérjetartalmuk), és keverhetsz esetleg még főtt rizst mellé, de szerintem nem szükséges.

Ez elég jó minőségű, és az ára is jó:

[link]

Ugyanattól a gyártótól, de még jobb minőségben:

[link]


Ha felnő, akkor meg ezt:

[link]

Jobb minőségű változata:

[link]


Webáruházból a legolcsóbb, és egy bizonyos összeg fölött ingyenes a kiszállítás.

2012. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezeknél a "brit" tápoknál azt olvastam,hogy van benne nyersfehérje. Az valójában mit takar? Mert sehol sem találom.
2012. aug. 8. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Én shap peieimet brit prémiummal etetem, de shar peinek nem kell a large, medium is elég nekik. Dogshopról.

Ezt szoktam rendelni: [link]

2012. aug. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok A "nyers" a teljes fehérjetartalomra utal és nem szükségszerűen a ténylegesen emészthető fehérjemennyiséget jelenti.
2012. aug. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kutya húsevő állat, tehát állati fehérjére van szüksége. Miért nem akarsz neki adni?!


A kérdésedre válaszolva, a legolcsóbb tápokban tuti nincs sok állati fehérje, csak szénhidrát, azaz búza, kukorica, rizs, szója. Ha beteg kutyát szeretnél, ilyen összetételű tápot vegyél.

2012. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, vannak olyan kutyák, amelyek érzékenyek a túl magas fehérjetartalomra, rágják a szőrüket, kipattognak tőle stb. Lehet, hogy a kérdező kutyájának is ilyen problémája van.
2012. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!