Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szelíd rottweiler...

Van egy szelíd rottweiler szuka kutyám. Már sokan ismerik hogy nem bánt. Sajnos ha éjszakára néha kiengedem ki tud ugrani a nagy kerítésen. A szomszéd feljelentett,10 ezer helyszíni bírság! Az érthető hogy félnek tőle mert nagy. Jogos ez így?

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni mit tehetek a szomszéd ellen azért amiért nem emberi módon figyelmeztetett a kutya miatt?trágár szavakat használt,elsőre nagyon bunkó volt!úgy tudom rendőr,vagy volt.kedvesen is mondhatta volna!azt hiszi neki mindent lehet mert 2 méter és 110 kg?!!!!
2012. aug. 9. 01:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy rotit, a világ legszelídebb kutyájának mondhatnám, húzhattad vonhattad, oda se neki, érkező addig nem ismertet sem bántott, gazdája nem is volt ott, én a kollégája voltam, láttam, de volt két eset, két ember akik semmit nem csináltak, nem hergelték, csúnyán se néztek rá, acsarkodva rontott rájuk.

Szóval ezt miért tette? Mert innen nem mondhatom, hogy szelid és ha egy rotit látsz neked rontani, nem tudom tiszta marad-e a nadrágod...

2012. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vercsifercsi válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogyha a kityád átugrik a kerítésen, akkor ki kell fizetned. Te kutyád, te felelősséged!
2014. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!