Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédom azért fejelentehet...

Szomszédom azért fejelentehet hogy a Rottweilerem leszedte róla a nadrágot mert véletlen nyitvahagytam a kaput?

Figyelt kérdés
De azt mondják a szembeszomszédok hogy a kutya akkor támad amikor elkezdett szórakozni vele.
2012. márc. 6. 20:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Feljelenthet. Bármi baj is lehetett volna ebből a kis játékból..
2012. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
83%
Jogos. A te hibád, hogy olyan kutyát szereztél, amit nem tudsz kordában tartani.
2012. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%
És elárulom a dolog nem ott kezdődik, hogy van e kerítés, kapu stb. Beszélgess szakértőkkel.
2012. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%
feljelenthet, igen. imádkozz, h ne tegye, mert nincs az a bíróság, amely ne neki adna igazat
2012. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%
Persze.Jogos is lenne.Miért nem vigyázol?Kárt tehet akárkiben egy kisgyereket simán meg is öl.
2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%

persze és teljesen jogosan. A kutyád az alapvető viselkedést sem tudja, egyrész kirohan a nyitott kapun,másrészt emberre támad az utcán.

Nulla szocializáció, nulla nevelés

Nem csodálkoznék ha elvennék a kutyát tőled.

2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Fel. Lehet én is feljelentenélek. És nem azért mert szabadidőmben ez a hobbim, hanem mert ha kutyám van és főleg egy ekkora termetű nem felejthetem nyitva a kaput. Az hogy hergelte vagy sem majd kiderül, a kutya viselkedését meg fogják figyelni.

Ilyenkor egyébként mindig az jut eszembe, hogy mi van akkor ha egy kisgyerek(em) sétál arra. . .

2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De szórakozot a kutyával még a szembeszomszéd öregnéni mondta hogy ráis szólt hogy ne ütögesse az orrát a kutyának és amikor Icanéni ment volna a kutyát bezárni(amikor nem vagyunk otthon ő eteti a kutya ismeri és nem bántja) amikor már a kutya nem türte és a nadrágot leszakította róla.
2012. márc. 6. 20:56
 9/44 anonim ***** válasza:
32%
Akkor egy módja van a dolognak, fenyegesd meg hogy feljelented állatkínzásért. Gondolom nem akar pénzbírságot fizetni.
2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
1. az a kutyám nem bánt senkit ok nékül 2. minden parancsomra halgat(Debrecenbe vittem kutyasuliba)3.kutyát nem vehetik el.4már 100% hogy nem fognak feljelenteni mert kifizetem a kölyöknek a nadrágot.
2012. márc. 6. 20:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!