Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyát milyen táppal...

Keverék kutyát milyen táppal etessük?

Figyelt kérdés
Úgy értem neki elég az egyszerűbb is,vagy HA TEHETEM őt is minőségivel(acana,royal canin,orijen stb.)?
2009. júl. 20. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy keverék, még ugyanúgy kutya, ugyanolyan tápanyagokra van szüksége, mint egy fajtatisztának. tápanyagszükségletében a hozzá hasonló méretű fajkutyákhoz lehet hasonlítani leginkább.


Ha teheted, etesd minőségivel. (nekem egyszerű, UV -utcai vegyes- cicám van és acanát meg royal canint kap)

Ha nagyon megterhelő pénzileg, akkor is legalább Dog Chow ajánlott...

2009. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*akarom mondani: hasonló méretű fajtatiszta kutyákhoz
2009. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
igazából nem nagyon számít az emésztésbe bele hogy a kutya keverék-e vagy sem. nem kell royal canin-t venni nekik, anélkül is megvannak, de ne is tesco-sal meg aro-sal etesdőket. Én a Friskies és a fatazor keverékét ajánlom, ehhez szezonálisan adogass neki napontagyümölcsöt, zöldséget. így megvan az íz, az élvezet, de a vitaminok és ásványi anyagok is. Sok sikert!
2009. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a menhelyről szabadított félszemű árvámat Eukanubával etetem. Még megfizethető, mert mennyiségben kevesebb kell neki mint a többiből, tápanyagra meg minden benne van.
2009. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

persze ,hogy adhatsz neki ugyanúgy,mint a fajta tiszta kutyáknak.ha kisebb kölyök kutyáról van szó akkor olyat adj neki amit kiskutyáknak junior-osat ha pedig már öreg akkor olyat kell neki adni amiben nagyon sok vitamin van.

Üdv:Dzseköb

2009. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 20. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

keverék kutyát keverék táppal kell etetni, a fajta kutyát fajta táppal, a macskát-macskatáppal :)

érdekes- a Tescóban nincs embertáp ?:)

jó táppal etesd !

acana - orijen - stb.

lehetőleg 25-30 % feletti hústartalmúval.

a pedigré-meg a chepi csak ízesített, és drága !

ugyan annyiért kapsz RENDES TÁPOT is !

2009. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze. ha teheted, etesd a legjobbal. Nutra Nugetts, szuperprémium táp és nagyon olcsó. Acana szintén. Royal canin és az orijen az már kicsit drágább, de szintén nagyon jók. A Dog Chow az már inkább középkategória...
2009. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:)
2009. júl. 21. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, a keveréknek is a legjobb JÁR!
2022. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!