Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondtok kutyafajtákat? (lent)

Mondtok kutyafajtákat? (lent)

Figyelt kérdés

Kinti-benti lenne, sokat tudnék vele foglalkozni, a méret nem számít.

De szeretnék vmi olyat ami nem minden második házban van mint pl vizsla vagy golden vagy labi vagy yorki

előre is köszi :D



#kutya #fajta. keresés
2012. aug. 9. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tibeti masztiff, Dán dog. Ilyen fajtákat nem tartanak minden második házban.
2012. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Boxer, agár, skót juhász, berni pásztor, dalmata, terrier.
2012. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Menhelyi keverék: na az tuti egyedi, ráadásul még életet is mentesz, és egy csomó pénzt megspórolsz.
2012. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is a menhelyi keverék ugrott be, olyan fazonokat találni ott, hogy csak lesel, és biztosan nem találsz még egyet.
2012. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ritka fajtákat? Azoknak az áruk is húzós, min. 200 ft-ot gondolni kell egy hobby kutyára.

Nagy testű, közepes, kicsi? Vadász, juhász, ÖV, pásztorkutya?

De azért sorolok párat örömmel. Tosza inu, brazil masztiff, atlaszi hegyikutya, anatóliai juhász, lapp pásztor, kelpie, appenzelli havasi, flandriai pásztor, tátrai juhász, pireneusi, portugál, mallorcai juhász, izlandi juhász, katalán pásztor, grönlandi kutya, karéliai medvekutya, basenji, kánaán kutya, drever, dunker, billy, barbet, papillon, phaléne, tornjak, stb. Még van jó néhány hasonlóan nálunk ritka fajta.

2012. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Beagle. Bár nem a legritkább fajta, de ha sokat tudsz vele foglalkozni és kinti-benti lenne, akkor tökéletes, és nagyon aranyosak :)

(nekünk is beagle-nk van, 2 is, a nagy benti-kinti, viszont a kicsi még tanulási fázisban van és, amígy nem tudja az alap dolgokat, addig nem jöhet be (de később, ő is kinti-benti lesz), mondjuk ők kint alszanak, csak napközben jöhetnek be)

2012. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

A mudi elég ritka (sokak szerint az egyik legritkább magyar háziállat fajta), de pumit is keveset látni, a sok foglalkozást pedig nagyon meghálálják. Szerintem erdélyi kopó sincs sok. Komondor sincs minden bokorban. Csak, ha már egy nemzetnek kiváló kutyái vannak, ne rögtön valami külföldi fajtát nézzünk... Ráadásul a magyar kutyák elérhető árban is vannak.

Keverék kutya örökbefogadása is jó ötlet.

2012. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Menhelyi keverék multkor olyat láttam h kb sírtam olyan gyönyörű volt...hófehér és rikító kék szemekkel.
2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig a vizslát imádnád. nekem ugyan nincs, de dolgoztam párral. hát nem lehet nem szeretni őket:)))
2012. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Berni pásztor mióta benti?jó hogy nem bernáthegyi...
2012. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!