Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlatok?...

Milyen fajta kutyát ajánlatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, de nem sok fajtának a jellemzőit ismerem...Olyan fajtát szeretnék, ami nem különösen beteges, ami okos hogy sok mindenre meg tudjam tanítani, ami igazi társ bármerre lehet vele menni, közepes termetű, és valamilyen szinten különleges fajta, szóval nem túl hétköznapi :) Milyen fajtát/fajtákat ajánlanátok és miért? :D 18F

2012. aug. 10. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fog tetszeni az ötletem, de akár menhelyről is választhatnál.

Iszonyat aranyos és okos kutyusok vannak.

Közepes testűt is nagy választékban találsz.

Nem tudom, hogy szereted-e a keverék kutyákat, de ők aztán tényleg egyediek!:)

Ha tetszik az ötlet írj privátot és tudok egy jó menhelyet ajánlani.:) (Csongrád megye)

2012. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha különlegeset szeretnél én is a menhelyet tudom mondani mivel ott elég egyedi mixek is vannak :)

De ha nem,akkor tudom ajánlani a német juhászt vagy az ausztrál juhászt. A legokosabb kutyák a border colli mellett és nagyon szeretik a gazdájukat :)

2012. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
40-ért illetve alatt vagy szaporítónál találsz kutyát vagy menhelyen,fajtamentőknél,illetve a magyar fajták egy része ennyire olcsó..a különlegesebb fajtákból nincs olyan sok,jóval drágábbak is(tenyésztőnél) Szaporítónál meg nem találsz egyedi,különleges fajtákat,mert ők a divatkutyákat szaporítják általában..menj el egy menhelyre és hozz ki egy csinos kis keveréket..ugyanannyit ér mint egy fajtatiszta :)
2012. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 09:34

Az ausztrál juhász erősen 40 felett van..úgy 250-től kezdődnek :)

2012. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gnrgirl válasza:
árat nem tudok, de a golden retrivert nagyon ajánlom, imádnivaló, szeret úszni, mozogni, és szerintem társaságkedvelő, ja meg könnyen tanul. de ha túl drága tenyésztőnél, érdemes megnézni menhelyen
2012. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Cinti12 ***** válasza:
Ez a fajta míg él és vírul mindig gazdájával tart okos de pici. Ez a bolognese és nem egy olyan fajta ami el van terjedve de van híre vagy valamilyen bichon is ajánlok de nekem a bolognese!
2012. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Német közép spitz :)

Nekem is ilyenem van a leghűségesebb kutya a világon nagyon tanítható másfél éves az enyém és MÁR szabadon sétáltatom :) Nagyon energikus,és (sajnos) örök életébe játszani is szeretne :) megint csak egy olyan kutyáról beszélünk aki akkor szeretne játszani amikor te majd a legfáradtabb leszel :) De egy olyan aranyos kutya legbelül aki teljesen szeretet teljes :D Nem beteges.Nem kényes.Mondhatjuk egy igazi gaballér :) a kutyákkal nagyon kijön nem támadós ha megtámadja egy kutya ő nem támad vissza :) elfut (játékból) Remélem segítettem :D

2012. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!