Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Csady...

Mi a véleményetek a Csady kennelről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 09:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem hívtam fajtának. Azt mondtam,hogy típus.
2012. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Bozsikrisz ***** válasza:
Kezdésnek kérdezd meg, hogy a kutyáinak milyen eredményei vannak, majd a meoe-nél is érdeklődhetsz a kennel felől.
2012. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges utánajárni, szaporító az illető. Keress egy másik kennelt.
2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Esetleg kit,melyik kennelt tudnák ajánlani?Kérem indokolják is.
2012. aug. 12. 19:14
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg regisztrálj netboardra és kérdezősködj ebben a topikban:

[link]

2012. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Jó.Szerintem viszont az eladott kutyák szépek,kiegyensúlyozottnak is tűnnek.Elolvastam más kennelekről is az itt megjelent kérdéseket és én azt vettem észre,hogy mindenki szapulja a másikat.Én ebben azt nem értem,hogy közös lenne elvileg a cél,szép,egészséges,kiegyensúlyozott kutyákat nevelni/eladni. Amiket nem csak kiállításokon,versenyeken és rendezvényeken találhatunk.Mivel szerintem egy kutya,minden hogy kutya.A husky pedig mindenképp husky és az ember legjobb barátja.Az az igazság,hogy én próbáltam örökbe fogadni az Összefogás a szánhúzókért alapítványtól.Minden megfelelt nekik csak egy dolog nem,hogy távol lakom tőlük és nem tudok bejárni a kutyához aki megtetszett.E-mellet még azt is kifogásolták,hogy van egy másik kan kutyám,kit nem ivartalanítottam és keverék.Kérdezem szegény kutya tehet róla hogy nem fajtatiszták a szülei?Nem.

És a sok kobor kutya?Azoknak is így a gondját viselik?Vagy esetleg a menhelyeken,a sok kutyára jut idejük?Nem.Viszont esélyt sem adnak,arra sokan,hogy egy kutya jó helyre kerüljön.

Remélem ebből tanultak önök is,mert én nem az alaszkai kutyákra utaltam és rögtön hibát keresték a kifogást,de az eladott kutyákat nem nézték és nekem azok maradtak meg,mertén nem csak a hibát keresem,hanem megtalálom azt amit igazán keresek.A válaszokat pedig köszönöm.

2012. aug. 13. 08:44
 27/31 Bozsikrisz ***** válasza:
92%

"Csady válasza:

Lesz*phatnátok már végre:) idióták ennyire unatkoztok?"


Szerintem egy tenyésztő nem így reagál arra, ha valaki kritikát mond róla. Akkor sem, ha negatívat.

2012. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nem linkeled be ezt a kérdést? Vagy irod meg priviben? Tényleg érdekelne.:)



A kérdezőnek pedig. Ha neked ez szimpatikus, akkor vegyél innen kutyát, mindenki onnan vesz, ahonnan szeretne, arra költi a pénzét amire szeretné. Én nem vagyok sem tenyésztő, sem semmi más, csak egy átlag ember. Nekem két huskym van. Szóval én nem azért mondok negativumot róla, még a honlapjukat is most láttam először a kutyákkal együtt, de szerintem csúnyák, nem csak az alaszkaiak, hanem az összes szinte. Nekem még ingyen sem kellene innen kutya, nem, hogy még fizessek érte. De ha neked ez tetszik, hát vedd meg.:D



Egyébként a szánhúzó alapitványról már én is hallottam negativumot... Ha nekik is jó ez a viselkedés, akkor csinálják.

2012. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem akartam megbántani senkit és semmit.Mindenki válaszából és Csady válaszából is leszűrtem dolgokat,azt hogy honnan fogok kutyát venni még nem tudom,mert nem ajánlott senki más tenyésztőt.Én csak annyit jegyeztem meg Csady védelmére,hogy az eladott kutyákat szépnek találom.
2012. aug. 13. 10:29
 30/31 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődtem már sok husky kennel iránt. Elég baj szerintem hogy nagyon sok negatívumot hallani róluk. Hiába "tenyésztők" ha ugyanúgy csak a pénz az érdekük. Én a Csady kennel honlapját most látom először. SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM SZERINT én nem vennék tőlük kutyát. Az eladott kutyáit végignézve kb. 2-re tudtam volna talán-t mondani. Szerintem szaporítótól hasonló jellegű kutyát (vagy talán még szebbet is) tudnék vásárolni áron alul. Ha már kiadok valamire pénzt, akkor legyen tényleg minőségi. Én pl. egy másik kennelt néztem ki magamnak, a kutyák szépek, kiállításokra is járnak vele és sztem kedvező, reális áron is vannak. Van még egy kennel, ahol láttam hogy csady kutyákkal fedeztetnek, és ugyanazért az áron adják a kutyát, mint aki kiállításokra is jár vele. Sztem ez így nem helyes. És ha már "Csady" is olvassa: Jár a kutyákhoz törzskönyv?
2012. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!