Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak nagyon könnyedzik...

A kutyámnak nagyon könnyedzik a szeme. Szerintem belement valami piszok. Hogyan szedhetnem ki?

Figyelt kérdés
Olyan mintha sírna. Ha holnapig nem javul viszem a dokihoz, de addig mit csinaljak vele? Délutánig semmi baja sem volt, azután elmentünk sétálni és eléggé vadul futkosott, az egész erdőt végigcsatangolta, és sok növényt összeszedett, de nem hiszem hogy ott ment volna bele valami, mert mikor hazajöttünk nem láttam rajta semmit. Amúgy kokerspanyiel, szőre le van nyírva, nem olyan a gond....

2012. aug. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ígyvan, várj reggelig, ha nem javul vidd el.

Ha erősen könnyezik, talán ki fogja könnyezni

2012. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erősen könnyezik, akkor ez inkább valami gyulladásra lehet, mertha bemegy valami, akkor elvileg látnád, hogy pislog, meg úgy általában irritálja. Egy kis kammillateával borogathatod, azzal ártani nem fogsz.
2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pislogni pislog eleggé, meg amikor lefeküdt mellém rendes pici tócsa alakult ki a pofija alatt. Abban reménykedek hogy kikönnyedzi. Dörzsölni nem dörzsölte magának, meg nemis kaparta, meg olyan mint általában szokott lenni a Bogyó, eszik, kakil, csak amikor odajön hozzám akkor szomorúan kacsingat. Amúgy pedig ugrál, mint valami besózott. Reggelig meglátom, remélem jobban lesz. Amúgy meg úgy kukkoltam, hogy nincs e ott neki valami, de nem láttam semmit.
2012. aug. 12. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, na johir :) kikonnyezte, mar boldog a Bogyoka :) csak most tiszta barna a szeme alatt, de arra majd veszek valamit, amivel lehet torolgetni, a gyogyszertarban. Koszonom mindet valaszt amugy... :)
2012. aug. 13. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Öblítsd neki át kamilla teával.
2012. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!