Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan aki már rendelt a...

Van olyan aki már rendelt a "Yum-Yum-store.hu"-ról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 13. 08:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem is lesz olyan, tök jó mindig a külföldi országok zsebét tömni aztán meg sírunk, hogy miért nincs itthon semmi
2012. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igaza van az előttem szólónak,de nekem mégis szimpi, főleg ha havi 10.000ft spórolok havonta a kutyatápon';-);-)
2012. aug. 13. 20:40
 3/31 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt, a zoofast.hu szerintem jobb, talán még árban is, de kínálatban mindenképp (és erről tudom, hogy jó),
2012. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a zoofast-tal negatív tapasztalatom van. 3 hetet kellett várni a megrendelésemre., majd a következő rendelésemnél lejárt a táp szavatossága.
2012. aug. 13. 22:55
 5/31 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel kinek a zsebét tömöm, nem tud meghatni, mert azért nem mindegy, hogy 18-19 ezerért veszek egy zsák tápot vagy 10-11ezerért. Hülye lennék itthonról vásárolni, hiszen ez már rablás amit elkérnek itthon. Így 2 nagytestű kutyának tudom a szuper prémium minőségű tápot biztosítani, de ha itthon rendelnék már nem tudnám kifizetni.


Kérdező: Én még nem rendeltem erről az oldalról, mert nem sok a választék, nincs is ott az a táp, amivel etetek. Én a zoofastról szoktam rendelni, nekem szerencsére nem volt velük problémám, hamar kihozták, kifogástalan volt a táp. Szerintem próbáld ki, persze utánvétellel, így nem tudsz rajta bukni.

2012. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszönőm,lehet hogy majd egyszer teszek még egy próbát,de én Royal Canin Giant Junior-ral etetek és az van náluk.valamint a cicát is. Közben meg is rendeltem, és ma meg is kaptam. 11.000ft 18kg tápot kaptam. Szerintem jó vétel volt.

Meglepően gyorsak voltak.

2012. aug. 15. 14:33
 7/31 anonim válasza:

és rendes csomagolásban adták? tuti azt kaptad amit kértél?

én is most találtam rájuk, de félek tőle, mert nevetségesen alacsony árak vannak más webshopok-hoz, meg üzletekhez képest :O

2012. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én maximálisan meg vagyok elégedve. Royal canin giant junior tápot vettem.15kg-os csomagba még volt + 3kg ajándék. Ereti csomagolásba volt. Nem hinném,hogy másfajta táp lenne,mert a kutyusom ezen a tápon kívül nem hajlanó a szájáb venni mást. És ezt is ugyanúgy eszi, mint ha máshonnan vettem volna. Szóval szerintem eredeti. Én biztos,hogy máskor is innen vásárolok.(pár napon belül) Szerintem a 18kg royal táp,10500ft-ér nagyon ,de nagyon baráti áron volt. Nem tudom, hogy mennyi tápot szeretnél venni, de ha félsz, vagy kétségeid vannak,akkor vegyél először kis kiszerelésbe.
2012. aug. 29. 07:03
 9/31 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod megnyugtattál, akkor megyek is, megrendelem a cicusomnak a hamit! :) Én is nagyon barátinak tartom az árakat, talán túlságosan is, azért voltam kicsit megijedve. Mégegyszer köszi!!
2012. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 wicken válasza:

a yumyum árak jók, de már harmadszor járok úgy velük, hogy amikor a tápból itthon van még kb 8 napra való mennyiség, rendelek és 10 nap után úgy kell rájuk telefonálni, hogy mi a szar van a kiszállítással. telefonon szökő évente lehet őket elérni, e-mailen meg soha, legalábbis még egyszer se válaszoltak.


olcsó, de megbízhatatlan.

2013. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!