Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát tényleg lehet betépetni...

Kutyát tényleg lehet betépetni ha belélegzni a szagát mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Ne szóljatok le nem élek ilyenekkel és nem is akarok ilyet tenni csak érdekel hogy ez is hollywood vagy ez az állatokra is hatással lehet-e úgy mint az emberekre például, köszi a válaszokat!

2012. aug. 15. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet.abból indulok h h nagymamám disznói berúgtak amikor a szeszfőzde melletti árokból ittak.

szerintem az állatokra is hatással van a zöld,de hogy h viselkednek ilyenkor és h mit éreznek,azt senki se tudja megmondani.

2012. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, igen kíváncsi lennék hogy mit éreznek olyankor vagy milyen nekik de akkor egy pont a lehetséges mellett, köszönöm a választ :D

De írjátok meg a véleményeteket!

2012. aug. 15. 03:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki készített füves vajat. Az anyukája meg azt hitte, romlott, és odaadta a kutyának :D Baja nem lett, de feltűnően nyugodt és békés volt aznap.
2012. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

füves vajat?? :D jah,odaadnánk egy idegbeteg pitbullnak és csak arra lennénk figyelmesek h a kutya nyávog XD

1. voltam

2012. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!