Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen filmekben szerepel...

Milyen filmekben szerepel Golden Retriever fajta kutya?

Figyelt kérdés

Mert I M Á D O M a Golden Retrievert, odavagyok teljesen ezért a fajtáért, egésznap interneten keresek róla képeket stb, teljesen lázban vagyok :DDD Nagyon szeretnék egyet, csak még van egy tacskó keverékünk, de ő is az udvaron :/ Szeretem őt is, de wááá ha meglátok egy Goldit akkor huhhh :P Leirhatatlan érzés jön rám, teljesen elönt a boldogság, pedig még nincs is Goldim, meg még sokszor álmodok is velük, hogy olyanom van, ááááááááááááh...

Na szóval a kérdés, vannak olyan filmek, amiben Goldi szerepel? :P Amit ismerek: Sue Thomas FBI (nemtudom hogy kell irni :D), sorozat. De sajnos nemtudom sehonnan se letölteni a részeit :/ És csak ilyen alap csatornáink vannak, mint pl RTL klub TV2 M1 stb -.-" ott meg nem adják, szóval valami film, amiben szerepel ilyen fajta kutya...? :)

Válaszokat elöre is köszönöm :P



15/F


2010. márc. 9. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Útan hazafelé 1-2 !

A 2 kutyus van benne :

Egy Golden Retriever(Árnyék) és egy Amerikai bulldog (Mázli, Lutri)És egy macsek (Szesszi )

Nagyon jó kis film :)


Én nagyon szeretem!

2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jav:-A :P
2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, csak nemjutott eszembe a film címe, ezért nem írtam bele a kérdés leírásába :D amugy köszönöm a választ, de azon kivül valamilyen film még?
2010. márc. 9. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebigazság, Nagypályás kiskutyák, Hókölykök, Űrkölykök, Ebadta focista, Kutyaütő csodacsatár, Szájkosaras kosaras...most ennyi jututt eszembe, de még sok van. Amúgy az Űrkölykök, és az Ebigazság a kedvenc filmem:D Van is egy golsim:D
2010. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Marley meg én...
2010. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Marley meg én: A kutya az ember legjobb barátja - állítják azok, akiknek legfeljebb kitömött kutyájuk van otthon. Marley viszont az élő, életteli, négy lábon járó ellenpélda. John és Jenny úgy dönt, hogy mielőtt családot alapítanak, először egy kutyán próbálják ki, milyen az, ha korán kell kelni, sokat kell sétálni járni, és nem szabad megfeledkezni valakinek az etetéséről. Hazavisznek egy édes kis kölyköt, és nem is sejtik, hogy a csöpp eb teljesen felforgatja az életüket. Hamar kiderül, hogy a blöki szelídíthetetlen, mint egy oroszlán, makacs, mint egy öszvér és vad, mint egy szibériai tigris. - Nyomában káosz, dili és pusztítás jár. Az ifjú pár más városba költözik, gyerekük születik, igyekeznek új életet kezdeni - de Marley mindenhova elkíséri őket. Elviselni szinte lehetetlen. Nem szeretni pedig egyenesen képtelenség.
2010. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nagypályás kiskutyák,űrkölykök,hókölykök ezek ugyan azokról a goldikról szólnak csak 3 rész,nagyon cuki film

jó szórakozást

2010. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!:DDDDDDDDDDDDD
2010. márc. 9. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Marley labrador, nem golden.
2010. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tényleg az Labrador Retriever , bocs összezavart a név...
2010. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!