Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, az alábbi...

Mi a véleményetek, az alábbi hirdetésről?

Figyelt kérdés
Felnőtt kutyát akarok venni mindenképp.
2012. aug. 15. 13:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Itt a link: [link]
2012. aug. 15. 13:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szép kutya az ár reálisnak tűnik, törzskönyves és chipes szerintem menj el nézd meg a papírokat,hogy minden szűrése meg van e..
2012. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha felnőtt kutyát akarsz miért nem jó a menhely/sintértelep? Felnőtt kutyáknak nagyon kevés esélyük van gazdisodni ott,mert mindenki átlagban kölyköt szeretne. Megmenthetnél egy életet,ha nem számítanak a papírok..
2012. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

A szülők, TK ok, de hogy miért milyen helyre és milyen céllal akarják eladni a kutyát az nekem gyanús, hogy nincs kiírva. Bár lehet, hogy túl paranoiás vagyok.

Mindenképp kan dobermannt keresel?

2012. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyan miért kellene a kérdezőnek menhelyről kutya, ha neki éppen a dobi a szíve csücske?

Ma nagyon sokszor már értékes kutyáknak is keresnek gazdát. Megváltozott életkörülmények,és ezer ok lehet.

Lehet beszélni a hirdetővel és utána eldönteni, kell-e, vagy sem az adott kutya.

2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tk, oltás, féregtelenítés... reális ár, úgy vélem.

De adok egy tanácsot! Kérdezd meg, melyik tenyészetből való, és a tenyésztőnél kérdezz rá...

2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szép kutya :)
2012. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hovarju ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit furcsa. Miért akarja eladni? Egészséges? Milyen természetű?

Én nem vennék felnőtt kutyát, de ha te ilyet akarsz, hivd fel a hirdetőt, kérdezt meg mikor látogathatod meg és ismerkedj meg a kutyával.

Ja, ha törzskönyves, akkor a tenyésztőjénél is érdeklődhetsz mit tud róla.

2012. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 14:12

A hirdetésben pontosa le vannak írva a szülők.

2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért ajándékozzák el, hogyan sétál, agresszív -e más kutyákkal, miket tud. Fontos, hogy elmondják a szokásait és, hogy milyen a természete. Mindenképpen látogasd meg, mielőtt elviszed, akár vidd el sétálni, etesd meg.
2012. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!