Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem javasolni...

Tudnátok nekem javasolni klikker kutyaiskolát?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos, oviba járunk még de szeretném tanfolyamra is vinni. XI. kerületben lakunk, Kelenföldön. Ahova most járunk, az őrmezei, ott nagyon drágák a tanfolyamok. Tudnátok nekem javasolni iskolákat, ahol kifejezetten klikkerrel oktatnak és tőlünk viszonylag nincs messze? Saját tapasztalatot is szívesen fogadok :)

2012. aug. 18. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden iskola piszkosul drága, a legolcsóbb is 20 ezer forint, de van, ahol a duplája. Budapesten milliomosnak nézik a gazdikat.
2012. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tükörsulik Budapesten sajnos ilyen árban vannak, vidéken olcsóbbak egy kicsit. De ha ott járnál tanfolyamra, a benzin/vonatjegy ára is nagyon sok lenne.

Én úgy gondolom, mindenképpen megéri egy tükörtanfolyamra elmenni, bár rengeteg pénz, de annál hasznosabb:)

Ha ezt nem engedheted meg magadnak, őket javaslom:

[link]

Egy kicsit olcsóbb, nem tüköriskola, de tükörszemléletű, volt tüköroktatók tartják a tanfolyamokat, klikkereznek... Szóval ők is nagyon jók :) Ha ide ki tudsz járni, akkor ezt javaslom.

2012. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező vagyok, de a közelben lakom, máris írtam nekik. Ráférne a suli az én kutyámra is.
2012. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, hol van ez a Kutyapark. Egy bekerített terület a budakalászi bányatavak előtti dombtetőn. A 11-es útról (Metró Áruház melletti útról)jól megközelíthető. De van egy másik is a közelben.
2012. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!