Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiu kutyusom van egy eves es...

Suzy hartmeyer kérdése:

Fiu kutyusom van egy eves es gyakran nyalja a nemiszervet, amit ezelott, csak ritkan csinalt! Ha raszolok abba hagyja! Ez normalis viselkedes, vagy hianyzik egy lanykutyus?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 14:08
 1/4 anonim válasza:
51%
Szerintem normális. Az enyém is ezt csinálja, 2 hónap múlva lesz 1éves, ráadásul mindent meg akar.... énszerintem most lettek "nagyfiúk" bár még mindig úgy pisil mint a lányok.
2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kan kutyusom 3 éves, és gyakran előfordul. Szerintem normális. Én nem szólok rá. Bár kertben van, nem vagyunk "összezárva", ezért a látvány sem tud zavarni...
2012. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiányzik neki a lánykutya, ugyanis ő ezt nem tudja. Ivartalanítani kell, és akkor majd abbahagyja. Ez náluk nem az élvezetre megy, hanem a fajfenntartásra. Ha pároztatod nem fog változni semmi, csupán felesleges fájdalmat okozol a szukakutyának.
2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem tudom, hogy normális e, de ha egyszer összeengeded egy szukával, akkor utána sokkal rosszabb lesz a helyzet.

Ivartalanítani mindenesetre nem ártana.

2012. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!