Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog kölyöknek...

Amerikai bulldog kölyöknek milyen tápot javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva fogom elhozni,és a lehetőségekhez képest a legjobbat szeretnénk neki adni.
2012. aug. 18. 16:48
1 2
 11/13 Maxitabi ***** válasza:

Nincs, mert all life stages-vagyis minden életkorban adható!

Tehát mehet a kölyöknek is!! A legjobb tápok egyike, próbáld ki!

2012. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hali,nekem is amerikai bulldogom van,mar 8 honapos.En egy csomo jo minosegu faszom tapot kiprobaltam,egyiket se szerette,egyedul a eukanabat (remelem jol irtam)szereti ugy ahogy,es eloszor kimondottan kolyoknek valot vegyel,majd 6 honapos kortol juniort.Keverd a tapot jobb minosegu konzervvel,egy kis izvilag kedveert,mert kulonben utalni fogja,de ugyis meglatod mit fog enni.Most mar nyerhussal etetek,kis tappal keverve,hogy a viamin,asvanyianyag potolva legyen,de szoktam bele reszelni zoldseget is.Fiatal korban a vitaminok mellett sok feherjere van szukseguk,szoval nezd meg a tap zacsijan a felsorolast.Keruld a szinezek,tartositoszeres tapokat.Ne legyen benne gabona,mert elvileg azt nem tudjak feldolgozni,mivel husevok.Szoval erre figyelj.De mondom,Eukanaba,az nagyon jo tap,es arban se veszes.En 10 kilos kiszerelest szoktam venni,de megeri,mert nem kell belole sok,de en ugy gondolom,hogy csak tapon elni,eleg gaz.Ugyhogy,ha lelkiismeretesen akarod felnevelni,akkor fogsz ra aldozni,mert csontot is kell nekik adni neha,es mondom,a nyerhus kituno etel nekik.En esti seta utan adom.Csirkefarhat,lab,marhadaralthus,lapocka,labszar,disznohus(de csak fozve,a tobbit nyersen).A kutyam ragyogoan nez ki,makk egeszseges,gyonyoru a szore,nincs allergiaja,hofeher,eros fogak,aktiv,szepen fejlodik.Ja,es enyhult a kutya szaga,mar nem olyan rohadt budos,de tenyleg!Egy heten egyszer tartok neki koplalo napot,hogy tisztuljon,es kesz!Remelem,tudtam nemi tanaccsal szolgalni,sok boldogsagot a kis rofogo,horkolo malachoz!:)
2013. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jah,elozo vok meg,a masik,azt tudtad hogy kifejlett korukra megeszik a napi 2 kilo kajat??Szoval csak ezert gondolkozz azert el,hogy csak tappal etess.Ezek a fajtak eleg sokat tudnak enni megfelelo mozgatas mellett,szoval remelem,azert fogsz ra aldozni!Olcso tappal biztoss kar etetni,mert nem fog ugy fejlodni,es megbetegethet,es az allatorvosi kolsteg rohadt draga.Ugy gondolkozz,az ember napi 4-er zabal,a kutya napi 1-szer,szoval?Valamin sporolni kell,de add meg neki a legjobbat!O egy tars lesz akar 14 evig,ugyhogy csak ennyi.
2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!